Přeskočit na obsah

Recenze – Sea Dragons – BlackSix

Paulus je dříč a snaží se vyrovnat poměr napsaných recenzí modří versus červení na skóre 1:1. Jestli bude pokračovat podobným tempem, tak se toho brzy dočkáme. Nicméně jsem moc rád, že pro moje stránky recenze připravuje. Při mé denní bilanci maximálně dvou misí, bych měl práci na hodně dlouho. Proto se pohodlně posaďte do svých ergonomických židlí a začtěte se do další recenze od Pauluse.

Název: Sea Dragons
Autor: BlackSix
Distribuce: free
Download: součástí hry IL-2 Sturmovik – Great Battles Series

Obsah: Kampaň obsahuje celkem 15 misí. Budeš létat na pověstném legendárním bitevníku „IL-2 Sturmovik“, který propůjčil svůj název hned několika nám známým a milovaným simulátorům z období II. světové války. Děj se odehrává po porážce u Stalingradu na začátku roku 1943. Působit budete na mapě Kubáně, kde se Rudá armáda snažila vytlačit Německé jednotky z Krymské oblasti. Jsi mladý pilot, který na začátku války létal na stihačce I-16. U Moskvy jsi byl raněn a proto tě po vyléčení přeškolili na bitevní letoun IL-2 Sturmovik a poslali tě plnit úkoly na Kubáň. V první polovině kampaně budeš létat jako poslední číslo v letce. Až v druhé polovině se stáváš velitel letky. Úkoly, které budete plnit, jsou klasické pro bitevníky. Bombardovat, útočit na pozemní cíle a napadat cokoliv podezřelého na moři. Pro zdárné ukončení mise musíš vždy šťastně přistát na domovském letišti.

Shrnutí: Kampaň je průměrně náročná. Velmi slušně jsou provedené pozemní cíle i objekty. Co mě velmi příjemně překvapilo, byla ovladatelnost a manévrovatelnost tohoto bitevníku. Někde jsem dokonce četl, že Rusové se „Šturmovikem“ létali tak nízko, že nemuseli ani sklopit příď, aby trefili cíl. V této kampani jsem si to vyzkoušet a mohu rčení potvrdil! Celkem jsem si nízkoletící útoky užíval. Na rozdíl od „Achtung Spitfire!“ , kde jsou texty brífinků velmi strohé, zde se popisy misí nešetřilo. Nicméně to dokonale navozuje to správnou atmosféru.
Autor recenze: Paulus

Zde je opět překlad – briefing CZ
Stahuj zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..