Přeskočit na obsah

Recenze – Ivan’s War – Juri_JS

Jak už padla otázka od Pauluse na diskuzním fóru SVK. Všechny recenze misí jsou za „Temnou stranu“. To tam není žádná za ty „hodný“? Proto jsem odsunul další kampaň za „temnou stranu“ do pozadí, a rozjel jsem novou kampaň za „hodný“. Šáhl jsem po osvědčeném autorovi a jeho prvním počinu.

Název: Ivan’s War
Autor: Juri_JS
Distribuce: Free
Download: Axis and Allies Paintworks

Obsah: Celou kampaň, která má celkem 20 misí, budete pilotovat stroj sovětské výroby Yak-1 ser.69. Prohánět se budete nad oblastí okolo Stalingradu. Časové období je zasazeno od července 1942 do ledna 1943. Balíček opět obsahuje stručný návod na instalaci a rady co nechat zapnuté. Součástí je i několik skinů, ale ty nejsou určené pro Váš osobní stroj.

Shrnutí: Já prostě za ty „hodný“ neumím moc lítat. Tím nechci říct, že mě to za „zlý“ jde lépe. Ale musel jsem si zvykat na spoustu novinek a trochu jinou pilotáž. Tahle kampaň mě to poskytla v plné míře. Nejdete zde opravdu rozmanitost ohledně plnění úkolů. Odvyknul jsem si na dlouhé přelety nebo dálkové doprovody bombardérů. Jak je na některých screenshotech dole vidět, dost často jsem přistával s poškozeným strojem koukajíce otevřenou kabinou ve výklonu. Zlatý IR Track 🙂 . Jedna z nejhorších misí má pořadové číslo 7. Letíte snímkovat kolonu nepřátelských vozidel lehce za frontovou linii. Problém je, že těsně za Stalingradem se na Vás (letíte dva) sesype celkem dost „stodevítek“. Když už jsem opakoval akci po čtvrté (výskok z letadla mám nacvičený 😀 ), zvolil jsem trochu jinou strategii. Nakonec i tato mise dopadla dobře. Ale ze 70% jsem se vracel s poškozeným strojem. Třešničkou na dortu jsou noční akce. Mají kouzlo hlavně večer. Rodinku zaženu do obýváku k TV a vše ostatní pozhasínám. Jediné co mě ve tmě svítí je IR Track. Od 17. mise začnete plnit úkoly na zasněženou krajinou. Bez ikon je někdy sranda najít pozemní cíle. Ještě že občas pomohou AI 😀 . Celkově mě kampaň bavila a rozhodně jí doporučuju všem. Nudit se nebudete. Za celou kampaň jsem dosáhl celkem 16 sestřelů, 5x výskok z letadla a světe div se, žádná smrt. A nyní se chci podívat na zoubek první placené kampani z oficiálních stránek. Čeká nás „Ten Days of Autumn“. Tak hurá zpět do BF-109 😀 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..