Přeskočit na obsah

Recenze – Achtung Spitfire! – =The Syndicate=

Svůj čas zatím nemohu úplně ovládat. Je toho spoustu. Práce, rodina, pes a další aktivity. Mezi ty aktivity patří právě IL-2 a web. Jsem rád když dám jednu až dvě mise za večer a něco málo rozepíšu. Ale naštěstí se objevil člověk, který stíhá podstatně víc jak já. Je to Paulus. A ten si pro nás připravil další recenzi na statickou kampaň.

Název: Achtung Spitfire!
Autor: =The Syndicate=
Distribuce: $12.99 (během celoročních akcí možnost nákupu s výraznou slevou) Store – Campaigns
Download: po zakoupení automaticky součástí hry

Obsah: 20 misí pro jednoho hráče, které jsou částečně inspirované historickými událostmi. Kampaň nás vrhne do období od 25.května do 1.června 1943. Jak sám název napovídá, zasednete do kokpitu slavné britské stihačky Spitfire Mk.Vb, které byly zapůjčené Rudému letectvu v rámci programu „Půjčku a pronájem“. Působit budete u 57.GIAP. Oblast Kubáň. Abyste si tuto kampaň mohli zalétat, je potřeba vlastnit Battle of Kuban a Spitfire MkVb z Collector Planes.

Shrnutí: Představujete mladého ruského pilota ze Sibiře, převeleného na frontu severního Kavkazu v pozdní květnu 1943. Jsi přidělen k 57. GIAP, který byl částí 216. smíšeného letectva, 4. divize vzdušných sil, elitní gardové jednotky. Váš regiment je umístěn na letišti Slavjanskaja, blízko stejnojmenného města. Zažijete zde divoký boj jak ve vzduchu tak i na zemi. Musím uznat že jde o velmi kvalitně provedenou kampaň! Na vysoké úrovni jsou i vymodelovaná letiště, která musela zabrat dost času. Další parádní záležitost jsou efektní začátky i konce misí. Akce jsou poměrně náročnější na sestřelování letadel a flaky bránící letiště a důležité objekty jsou pěkně „jedovaté“. Co mě překvapilo, tak ani AI neumějí se Spitem moc dobře pojíždět! Často mi na dráze udělali „kroužek“! Kampaň mě připadala tak trochu neukončená. Jako by se počítalo do budoucna s přídavkem další mise nebo snad i celou kampaní „Achtung Spitfire II“. Ale to jsou pouze spekulace.
Autor recenze: Paulus

Bonus v podobě překladu textů ke kampani do češtiny alá Paulus.
Stahuj zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..