Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 264

Opět tady máme pátek a jak vývojáři na fóru poznamenali, práce na projektu postupují dobře. Například dopravní letadlo, které bude řízené AI, C-47A Skytrain (Dakota) chystané především pro bitvu o Normandii je téměř dokončeno. A velmi pozitivní zpráva je, že už se s tímto krasavcem setkáme v příští aktualizaci. „Dakota“ hrála během 2. světové války významnou roli. A nejinak tomu bude i v bitvě o Normandii. Bude vystupovat v roli přepravce výsadkářů a zásob pro pozemní jednotky. Později se dočkáme zapracování i do kariérního režimu. A zde jsou alespoň dva screenshoty. Další najdete na fóru.

Druhou nejočekávanější novinkou v nejbližší aktualizaci je britský stíhací letoun Hawker Hurricane Mk.II. Ten už je v posledních dnech vyhlížen s velkou netrpělivostí. A co přesně dostaneme? Hurricane Mk.IIa , Hurricane Mk.IIb , Hurricane Mk.IIc , Hurricane Mk.IId a Hurricane Mk.II určený pro sovětský trh. Plusem budou další doplňky jako pouštní filtr nebo zpětné zrcátko a další. „Harík“ se vyskytoval na válečném nebi od začátku války, kde se nejvíce proslavil v Bitvě o Anglii. Ale setkat se s ním mohli nejen na západě ale i východ (Sovětský Svaz) jih (Afrika) i sever (Finsko, Murmansk). Opět sem hodím jen dva screenshoty.

Práce na Tank Crew rovněž pokračují. Nadcházející aktualizace bude zahrnovat velmi důležité změny pro AI pozemních vozidel, a to jak podrobných, tak jednodušších modelovaných vozidel, díky nimž budou akce střelců AI realističtější. Ale tohle mě zatím nebere.

Celý Developer Diary 264. Přeji všem hezký a klidný víkend.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..