IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 264

Opět tady máme pátek a jak vývojáři na fóru poznamenali, práce na projektu postupují dobře. Například dopravní letadlo, které bude řízené AI, C-47A Skytrain (Dakota) chystané především pro bitvu o Normandii je téměř dokončeno. A velmi pozitivní zpráva je, že už se s tímto krasavcem setkáme v příští aktualizaci. „Dakota“ hrála během 2. světové války významnou roli. A nejinak tomu bude i v bitvě o Normandii. Bude vystupovat v roli přepravce výsadkářů a zásob pro pozemní jednotky. Později se dočkáme zapracování i do kariérního režimu. A zde jsou alespoň dva screenshoty. Další najdete na fóru.

Developer Diary 264
Developer Diary 264

Druhou nejočekávanější novinkou v nejbližší aktualizaci je britský stíhací letoun Hawker Hurricane Mk.II. Ten už je v posledních dnech vyhlížen s velkou netrpělivostí. A co přesně dostaneme? Hurricane Mk.IIa , Hurricane Mk.IIb , Hurricane Mk.IIc , Hurricane Mk.IId a Hurricane Mk.II určený pro sovětský trh. Plusem budou další doplňky jako pouštní filtr nebo zpětné zrcátko a další. „Harík“ se vyskytoval na válečném nebi od začátku války, kde se nejvíce proslavil v Bitvě o Anglii. Ale setkat se s ním mohli nejen na západě ale i východ (Sovětský Svaz) jih (Afrika) i sever (Finsko, Murmansk). Opět sem hodím jen dva screenshoty.

Developer Diary 264
Developer Diary 264

Práce na Tank Crew rovněž pokračují. Nadcházející aktualizace bude zahrnovat velmi důležité změny pro AI pozemních vozidel, a to jak podrobných, tak jednodušších modelovaných vozidel, díky nimž budou akce střelců AI realističtější. Ale tohle mě zatím nebere.

Celý Developer Diary 264. Přeji všem hezký a klidný víkend.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..