Přeskočit na obsah

Nejlepší modifikace pro IL-2 Sturmovik G.B.S.

Co si já matně vzpomínám, už i Jane’s WWII Fighters nebo MicroProse European Air War šlo vylepšit různými druhy vychytávek. A tady se musím trochu pochlubit. Vytvořil jsem pár drobností právě do WWII Fighters (C47 a Me262 skin a lehká úprava 3D nebo letní textury z CFS). Byl jsem mladý, měl chuť a čas 😀 . No, a v módování se vesele pokračovalo dál. Několik variant vzniklo pro IL-2 Sturmovik 1946. U mě vedla (vede) na plné čáře SAS (Special Aircraft Service).

Nicméně dnes už to není tak jednoduchá záležitost. Nikdo si nechce z realizačních teamů ani vydavatelů nechat zasahovat do pracně vymyšleného zdrojového kódu. Tak se vše dělí do dvou linií. On-line a off-line. V on-line režimu je nastavený zákaz používání jakýchkoliv modifikací. Naprosto chápu a nevadí mě to. Režim jednoho hráče (off-line) už je na tom o stupínek lépe. Tady už možnosti jsou. A tak my, co si rádi zalétáme kariéru nebo statickou kampaň, můžeme vesele modifikovat. Proto sem přidám odkazy na módy co používám (instalace vždy na vlastní zodpovědnost), a zdají se mě skutečným přínosem a vylepšením pro tento simulátor.

More Realistic Clouds – autor: rowdyb00t
Download: Fórum IL-2 Sturmovik

Better Rain – autor: rowdyb00t
Download: Fórum IL-2 Sturmovik

Multicoloured Tracers – autor: Mitthrawnuruodo
Download: Fórum IL-2 Sturmovik

Rheinland Texture Mod v1.0 – autor: PicksKing
Download: Fórum IL-2 Sturmovik

4K cockpits for Great Battles WWII Planes – autor: Oyster_KAI
Download: Fórum IL-2 Sturmovik

Pokud budete hledat, najdete jich samozřejmě mnohem víc. Stačí jen zapátrat na oficiálním fóru.

Pravděpodobně všechny modifikace, co jsem zde zveřejnil, všichni znáte. Potom je to fajn, protože tyhle si pochvalu rozhodně zaslouží. A pokud je neznáte, nic Vám nebrání v jejich instalaci a otestování. Na integraci módů používám program JSGME a za mě osobně stoprocentní spokojenost.

2 komentáře na “Nejlepší modifikace pro IL-2 Sturmovik G.B.S.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..