Přeskočit na obsah

Recenze – I./JG 51 over the Rzhev Salient – Juri_JS

Nebudu to nijak zdržovat. Mám už delší dobu připravenou další recenzi na statickou kampaň od Juri_JS. A vzhledem k tomu, že by počasí venku nevyhnalo ani našeho psa, tak jsem se pustil do přepsaní. A tady je můj produkt.

Název: I./JG 51 over the Rzhev Salient
Autor: Juri_JS
Distribuce: Free
Download: Axis and Allies paintworks

Obsah: Kampaň nabízí celkem 12 misí za Luftwaffe. Strojem, který Vás bude pomáhat plnit Vaše úkoly, je Fw-190A-3. Uvnitř ZIP souboru najdete i krátký návod jak a kam vše nainstalovat. Balíček neobsahuje dodatečné skiny. Vše se odehrává během operace „Mars“ v listopadu a prosinci 1942. A právě Vy budete součástí jednotky I./JG 51, která jako první pilotovala Fw-190 na východní frontě.

Shrnutí: Tady už jsem se místy pěkně zapotil. Mise se jsou mnohem delší než v Lions of Kalinin. Celkem jsem musel pětkrát opustit stroj ve vzduchu a šestkrát nouzové přistání (zadření motoru 🙂 ) na vlastním území (nicméně pro řádné dokončení mise musíte opět bezchybně přistát). Během akce si zde celkem dost užijete leteckých soubojů jak proti stíhačům, tak i napadání bombardovacích svazů. Moc se mi kampaň líbila a doufám, že jsem se alespoň trochu naučil ovládat Fw-190. Bude se hodit pro další kampaň, kterou mám v plánu. Rozhodně kampaň I./JG 51 over the Rzhev Salient vyzkoušejte. Stojí za to!

1 komentář na “Recenze – I./JG 51 over the Rzhev Salient – Juri_JS”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..