Přeskočit na obsah

Recenze – Lions of Kalinin – Juri_JS

Nedávno jsem dokončil moji první statickou kampaň od doby mojí delší letecké nečinnosti. Rád bych se s Vámi podělil o zážitek a zpracoval tak svou první krátkou recenzi. Chtěl bych se zaměřit do budoucna jak na placené tak i free statické kampaně pro jednoho hráče. Tak jdeme na to.

Název: Lions of Kalinin
Autor: Juri_JS
Distribuce: Free
Download: Axis and Allies Paintworks

Obsah: Celkem 10 misí za Luftwaffe. Balíček zároveň obsahuje 14 skinů na stroj Bf-190E-7 (autorem je PatCartier.), který budete během plnění misí pilotovat. Skiny jsou velmi pěkné a doplňují celkovou atmosféru. Uvnitř souboru najdete i krátký návod jak a kam vše instalovat. V kampani budete plnit pozemní útoky jako pilot II (Schlacht) / Lehrgeschwader 2 během bitvy o Kalinin v říjnu 1941.

Shrnutí: Jednotlivé mise jsou celkem krátké, ale nijak to nesnižuje dobovou atmosféru. Určitě se během kampaně zdokonalíte v útoku na pozemní cíle. Těch je opravdu dostatek a tvoří 90% akcí. Nejdelší mise se nachází v samotném závěru celé kampaně. Přelet 160 km zabere opravdu chvilku času. Nemám rád zrychlovaní a zpomalování, takže jsem si dlouho chvíli letu krátil tím, že jsem se učil orientovat podle mapy vizuálním kontaktem se zemí. Úspěšné dokončení každé mise je podmíněno bezchybným přistáním, což se mi dvakrát nepovedlo, a tak jsem musel celou akci opakovat. Jen jednou jsem musel opustit letadlo ve vzduchu. A i zde je nutné akci zopakovat. Ale celkově musím napsat, že mě kampaň nadchla a už se těším na další počin autora Juri_JS, který si zahraju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..