Přeskočit na obsah

Recenze – JG51 over Velikie Luki – JG4_dingsda,Veteran66

Poslední šuplíková recenze. Už jí mám několik týdnů odloženou stranou a tak nastal čas na její zveřejnění. A mezitím co budete číst moji mini recenzi, já se pokusím odlétat další kampaň za Luftwaffe.

Název: JG51 over Velikie Luki
Autor: JG4_dingsda (Veteran66)
Distribuce: Free
Download: IL-2 Sturmovik forum
Download 4K skins:
IL-2 Sturmovik forum (FoxbatRU)

Obsah: Kampaň obsahuje celkem 10 misí, kde naskočíte do Fw-190A-3 za JG51 a budete působit v oblasti Velikie Luki. Mise se odehrávají v lednovém období roku 1943. Obsahem balíku jsou mimo jiné i skiny ve 2K. Ovšem pokud by měl někdo zájem, je zde možnost nahradit všechny původní novými, opravdu nádhernými 4K skiny. Autorem je FoxbatRU a stáhnout si je můžete na odkaze v popisu. Vřele doporučuji!

Shrnutí: Hned první mise překvapení. Po celou dobu kampaně se budete muset obejít bez bodů na trase (waypoint). Ale brzy si zvyknete. Budete totiž lítat z 95% směr Velikie Luki. A co bude Vaší náplní? Sestřelovat, sestřelovat a zase sestřelovat. Spousty Jaků a Lavoček. Občas se Vám povede ulovit i nějakou IL-2, které v oblasti útočí na pozemní cíle. Počasí se bude každou další misí zhoršovat. Dokonale pocítíte působení větru. Obzvlášť při přistání to je výživné a člověk se musí soustředit. A nejednou (dvakrát 😀 ) jsem se houpal i na padáku. Přestože jsou mise poměrně krátké, neztrácí vůbec na akčnosti. Kampaň vřele doporučuji. Tak hurá na další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..