Návrat na scénu

Za několik dní to budou skoro čtyři měsíce, co jsem zde naposled něco publikoval. To fakt neskutečně letí. Co se za tu dobu odehrálo? Covid se nakonec u nás doma propůjčil celou naší rodinu. Naštěstí pro všechny bez jakýchkoliv následků. Až na můj čich. Něco cítím, něco prostě ne. A tak jsem to měl i s lítáním. Nebyla vůbec žádná chuť. Vyzkoušel jsem modelařinu. Ani to mi dlouho nevydrželo. Ve skříni opět leží lehce rozdělány model (snad někdy příště 😀 ). Pokusil jsem se obrátit svoji pozornost na Path of Exile. V té době začínala nová liga, a tak jsem vyzkoušel svoje hardcore štěstí. Smrt na 86 levelu zabolí, ale i tak to bylo fajn. Ale ani zde jsem nenašel dostatečné uspokojení.

A potom začalo prázdninové období. Honíme nějaké ty dovolené a v časech volna obrážíme různé naučné stezky. Jakmile to počasí dovolí, frčíme do přírody.

No a teď mě to pomalu táhne zase zpět k lítání. Všichni ví, že jsem skalním fanouškem IL-2 Great Battles Series. Tak jsem se podíval co vše se v Developer Diary za tu dobu zveřejnilo. Málo toho nebylo. Největší nadšení prožívám z dvou novinek. Přídavné nádrže a první (snad ne poslední) úpravy na mapě Rhineland.

No nevypadá ten „mezek“ s tou nádrží luxusně?

Přídavné nádrže v tomto simulátoru opravdu chybí, a pokud se vše povede (věřím, že ano), tak to bude jeden z největších přínosů pro tento simulátor. Mapa Rhineland. Vždycky na ní nadávám 🙂 . Ale konečně se ledy pohnuly a první vlaštovkou jsou nádraží. Vypadají velmi dobře. Stále doufám, že se časem dočkáme i malých vesniček a farmiček podél cest, pro zpříjemnění delších doletů (jsem naivní, co 😀 ).

Nádherně provedená nádraží v BOBP

Tak co tu máme dál? Nové stroje. Strašně se na Ar-234 těším. Vždy si vzpomenu na akční kresbu plastikového modelu od firmy Dragon, kde „234“ útočí na most u Remagenu (most Ludendorff). Pro mě je největším překvapením IAR-80. Na stroji pracuje třetí strana, a jakmile to bude možné, objeví se jako Collector Planes. A něco se „šušká“ i o dalších strojích (I-153). Uvidíme.

Co můžete ale udělat hned, abyste podpořili vývoj, je například zakoupení nového Collector Planes nebo nové statické kampaně. Já se na to chystám. Do sbírky co nevidět přiřadím Douglas C-47 Skytrain a Steel Birds od Alexandra =BlackSix= Timoshkova.

Poslední Developer Diary 287 nám přináší pohled na tvorbu historicky přesných letišť na mapě Normandie. Nic jednoduchého to rozhodně nebude. A jako poslední je ukázka WIP screenshotů na kokpit P-51B/C. Vypadá úžasně.

Tak Vám přeju hezký zbytek neděle. Já jedu odpoledne s rodinkou na borůvky, aby jsem si večer pochutnal na koláči a kouknul na další díl „Lokiho“ 🙂 . Tak za týden…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..