Přeskočit na obsah

Návrat na scénu

Za několik dní to budou skoro čtyři měsíce, co jsem zde naposled něco publikoval. To fakt neskutečně letí. Co se za tu dobu odehrálo? Covid se nakonec u nás doma propůjčil celou naší rodinu. Naštěstí pro všechny bez jakýchkoliv následků. Až na můj čich. Něco cítím, něco prostě ne. A tak jsem to měl i s lítáním. Nebyla vůbec žádná chuť. Vyzkoušel jsem modelařinu. Ani to mi dlouho nevydrželo. Ve skříni opět leží lehce rozdělány model (snad někdy příště 😀 ). Pokusil jsem se obrátit svoji pozornost na Path of Exile. V té době začínala nová liga, a tak jsem vyzkoušel svoje hardcore štěstí. Smrt na 86 levelu zabolí, ale i tak to bylo fajn. Ale ani zde jsem nenašel dostatečné uspokojení.

A potom začalo prázdninové období. Honíme nějaké ty dovolené a v časech volna obrážíme různé naučné stezky. Jakmile to počasí dovolí, frčíme do přírody.

No a teď mě to pomalu táhne zase zpět k lítání. Všichni ví, že jsem skalním fanouškem IL-2 Great Battles Series. Tak jsem se podíval co vše se v Developer Diary za tu dobu zveřejnilo. Málo toho nebylo. Největší nadšení prožívám z dvou novinek. Přídavné nádrže a první (snad ne poslední) úpravy na mapě Rhineland.

No nevypadá ten „mezek“ s tou nádrží luxusně?

Přídavné nádrže v tomto simulátoru opravdu chybí, a pokud se vše povede (věřím, že ano), tak to bude jeden z největších přínosů pro tento simulátor. Mapa Rhineland. Vždycky na ní nadávám 🙂 . Ale konečně se ledy pohnuly a první vlaštovkou jsou nádraží. Vypadají velmi dobře. Stále doufám, že se časem dočkáme i malých vesniček a farmiček podél cest, pro zpříjemnění delších doletů (jsem naivní, co 😀 ).

Nádherně provedená nádraží v BOBP

Tak co tu máme dál? Nové stroje. Strašně se na Ar-234 těším. Vždy si vzpomenu na akční kresbu plastikového modelu od firmy Dragon, kde „234“ útočí na most u Remagenu (most Ludendorff). Pro mě je největším překvapením IAR-80. Na stroji pracuje třetí strana, a jakmile to bude možné, objeví se jako Collector Planes. A něco se „šušká“ i o dalších strojích (I-153). Uvidíme.

Co můžete ale udělat hned, abyste podpořili vývoj, je například zakoupení nového Collector Planes nebo nové statické kampaně. Já se na to chystám. Do sbírky co nevidět přiřadím Douglas C-47 Skytrain a Steel Birds od Alexandra =BlackSix= Timoshkova.

Poslední Developer Diary 287 nám přináší pohled na tvorbu historicky přesných letišť na mapě Normandie. Nic jednoduchého to rozhodně nebude. A jako poslední je ukázka WIP screenshotů na kokpit P-51B/C. Vypadá úžasně.

Tak Vám přeju hezký zbytek neděle. Já jedu odpoledne s rodinkou na borůvky, aby jsem si večer pochutnal na koláči a kouknul na další díl „Lokiho“ 🙂 . Tak za týden…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..