Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 277

Jak bych dnes začal. Možná sebou. Od úterního dnes jsem pozitivní na COVID. Vlastně celá naše rodina. Nečekal jsem to. Všichni se snažíme dodržet veškerá opatření a přesto si našel cestu. To se nedá nic dělat. Průběh je zatím (a přiznávám se, že se v duchu modlím, aby to tak zůstalo) střední. Únava a slabost. Občas do toho vstoupí bolest zad a hlavy. Horší je, že člověk nemá na nic pořádně chuť (nemyslím tím jídlo). Ani létání, ani modelařina. Občas kouknu do knihy, ale jinak vesměs celodenní flákání. Tak sem alespoň hodím krátké info o Developer Diary 277.

Sám Jason Williams nám nastíní, co nás v nejbližších dnech a měsících čeká. Vše je dnes věnováno WWII. Což je dobře 🙂 A už to pomalu i slyším. Ggggriffonnnnn…. Spitfire Mk.XIV bude opravdová lahůdka! Model je ve fázi betatestování. Nemá cenu dál popisovat. Screenshoty hovoří sami za sebe.

Spitfire Mk.XIV bude jako stvořený na nahánění V-1. Té se dočkáme během léta. V-1 bude mít podrobný model poškození. Bude záležet na Vás, zda jí zbraněmi poškodíte části, jako jsou například křídla, motor nebo hlavici s náloží (dojde pravděpodobně k výbuchu) a nebo máte dostatečný talent a převrhněte jí svým křídlem. Rozhodně to bude zábava na delší večery 😀 .

No a teď Luftwaffe… velmi rané fotky Me-410 a Ar-234 !! Já poskočil hlavně u 234. Tenhle stroj mě vždycky přitahoval. Nicméně, výhled z kokpitu Hornisse bude taky žrádlo 🙂 . Jen tak dál vývojáři!

Další oprava, na které se konečně začalo pracovat intenzivněji, je „betonový“ ocas všech Bf-109 (kromě E-7). Jason popisuje jak k situaci došlo a postup celé nápravy. Po testování vypadá vše jak mám a odhaduji, že s budoucí aktualizací se dočkáme i této změny.

Na čem se dál pracuje? Taktické označení letadel a vozidel (jedna z nejužitečnějších věcí), Dynamic Visual Damage (ten bude první aplikován na tanky a vozidla, až v závěru na letadla) a další, a další novinky a vylepšení. Aby toho nebylo v poslední aktualizaci málo, jsou nechystané 4K skiny pro Mc.202 a Ju 88 A-4 od velmi talentovaného Martina „ICDP“ Catney. Ten už pracuje i na nových 4K skinech Spitfire Mk.Vb. Jupí!

A to je vše. Jdu odpočívat a vy se můžete naplno začíst do celého Developer Diary 277

4 komentáře na “IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 277”

  1. Nechci zpochybňovat nepříjemný covid, ale ty příznaky (Únava a slabost. Občas do toho vstoupí bolest zad a hlavy. Nechutenství k čemukoli.) už mám tak cca 30 let.:)
    Přeji Ti brzké uzdravení bez následků.

    1. Ahoj 🙂 PCR testy opravdu nelžou (a nakonec i test antigenní). Takže jsem ho skutečně i přes svoji obezřetnost dostal. Moc si přeju aby to bylo jen v podobě únavy a slabosti. Záda a hlavu znám už delší dobu, ale tak trochu jinak. Ale šetřím se. Spím, spím a spím… nic víc mě momentálně nebaví. A díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..