Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 274 až 276

Právě nastal čas na souhrn tří Developer Diary. Divné? Proč tři najednou? Momentálně mi přijde, že těch zásadních informací je poměrně málo. Tak jsem najel na tento nový způsob prezentace. Pokud by se ovšem znenadání objevilo něco zásadního, budu Vás včas informovat. Jdeme na to.

Developer Diary 274 – Jak všichni víme, bitva o Normandii je událost, která je nejvíce spojena s námořnictvem. A proto se intenzivně dělá na lodičkách. Dočkáme se zcela nových typů, jako například vyloďovací plavidlo LCI (L) (Landing Craft Infantry, Large).
Kdo by se ale chtěl koupat při vylodění v kanálu? Jsme virtuální piloti, tak hurá do vzduchu. A tady nás bude čekat další spojenecká lahůdka v podání Hawker Typhoon Mk.Ib. Už jsou k vidění i první screenshoty kokpitu přímo ve hře. Podle informací vývojářů se tohoto koně dočkáme začátkem léta. Samozřejmě pokud půjde vše podle plánu. Držím jim palce.

Developer Diary 275 – Konečně už víme, co znamená Jasonovo DVD. Mně osobně by to nenapadlo. Jde o Dynamic Visual Damage. Co to vlastně je a co nám to v budoucnu přinese? Hodím sem popis v trochu zjednodušené formě. Vizuálně se nám budou zobrazovat přímé zásahy podle kalibru. Takže kanon udělá díru jako do stodoly, ale „padesátky“ by měly vypadat jako myší dírky. Můj názor na to je následující. Jde o další grafický prvek a já, jakožto člověk, který miluje vizuální ztvárnění, to vítám s otevřenou náručí. Větší význam to bude mít určitě pro tanky. Nicméně létající stroje neostrouhají! A to je důležité. Jak bylo ještě zdůrazněno. Jde jen o vizuální záležitost, nikoliv fyzickou. Na té se pracuje, ale o tom nás budou informovat později.

Developer Diary 276 – No a je tu tento pátek. Ten je ve znamení autíček a nádraží 😀 . Auta mě moc neberou, ale nejsem „nelida“ a hodím sem alespoň nějaké info. AAA GAZ se blíží do finální fáze. Fyzický model vozu je připraven, stejně tak animace a fungování automatických zbraní. Brzy spoustu z Vás (já moc on-line nelétám) okusí, co to je schytat to od někoho ze země. Žádné AI ale člověk z masa a kostí 🙂
Co dnes upoutalo moji pozornost? Nádraží, nádraží a zase nádraží na mapě Rheinland. Tvůrci píšou: „Nejedná se o nejpozoruhodnější nebo nejzářivější detaily mnoha měst na této mapě, ale vylepšují celkový vizuální vzhled a zvyšují realističnost krajiny.“ Musím souhlasit. Je to doufám jeden z prvních krůčků k vylepšení této velké mapy. A to se fakt cení! Tentokrát nám naservírovali vlaková nádraží z měst Cologne, Brussels, Bonn, Duisburg, Liege, Mainz, Frankfurt am Mein. Super!

Přeji Vám hezký a klidný víkend.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..