Přeskočit na obsah

Developer Diary 288

Čtrnáct dní uteklo jako voda. Minulý pátek žádný DD nebyl, a tak se dalo předpokládat, že tento týden to klapne. Včera jsem napsat info nestihl. Balíme. Doma nám leží kufry na zemi přeplněné věcmi. Čeká nás týden dovolené na kopcích a tak nesmíme nechat nic náhodě.

A co si pro nás Developer Diary 288 připravil? Veškeré úsilí je momentálně nasměrované na práce okolo bitvy o Normandii. Team IL-2 pracuje co nejrychlejším možným tempem a je to znát ve všech směrech. Například práce na mapě Normandie. Dočasné přístavy, německá opevnění, radary, unikátní budovy atd. To vše už je dokončeno a vy se můžete podívat na nové screenshoty.

Jak na DD píšou, probíhá i finální produkční fáze stroje P-51B/C, kterou bude součástí bitvy o Normandii. V minulém DD jsme viděli WIP screenshoty kokpitu a dnes jeden snímek za letu. Moc se na tento stroj těším.

P-51B-5 Mustang

A co Flying Circus Vol. II a Collector Vehicles? Mapa západní fronty se vyvíjí dobře a brzy se plánuje ukázka prvních screenshotů. A co nevidět dorazí dvě nová letadla. SPAD 7.C1 s motorem 150 HP a dvoumístný bombardér Airco DH4. No a na závěr Sd.Kfz.10/5 s 20mm Flak 38 je téměř hotov. A to je pro fanoušky Collector Vehicles dobrá zpráva, ne?

My jdeme dobalit ještě pár (ne)důležitých věcí a hurá na výlety.

1 komentář na “Developer Diary 288”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..