Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Jason’s Briefing Room and Officer’s Club – 1/2022

Všichni jsme se těšili na konec roku 2021 a vyjádření Jason Williams v jeho Jason’s Briefing Room and Officer’s Club ohledně novinek pro rok 2022. To se ale nestalo. Bylo k tomu hned několik důvodů.

Dear Friends,

I wanted to post this before the end of the year, but our schedule was too intense and time was short. I also wanted to post it during our New Year’s holiday break, but as was trying to finish this up, I was forced to do battle with a moderate form of COVID. Luckily, after a few really annoying days I am able to function again and get back to our yearly round up. So, without any further delay here it is, finally.

This was a very hard year for us, even more so than 2020 thanks to the prolonged pandemic and lingering half-open, half-closed nature of major cities and office environment coupled with our busy development schedule. In addition, we had several team members get sick and require time off, plus family members who got sick needed the attention of team members to aid in recovery. Also, doing remote work, which can have advantages, is not always ideal for our development work. Our office environment has always been one of our strengths where problems and discoveries can be easily shared and discussed much quicker and focus can be better maintained. Regardless we have continued our work and even with some aircraft delayed, our overall timeline for Battle of Normandy is on track. With each new product, we set more ambitious goals for ourselves and keep pushing what we are capable of as a team. Sometimes, these goals are easily reached and sometimes not. We promise to keep pushing in 2022 and beyond.

Jason Williams

Ale nám (mně) to rozhodně nevadí. Důležité je, že briefing je tady. Společně se na něj podívejme a klidně i podiskutujme v komentářích. Jason Williams rozebírá především úspěchy loňského roku 2021. Málo jich na svém kontě nemá. A já jsem rád za to, co vše se povedlo. Z mojí pozice vidím největší plus v nové oblačnosti a drobné úpravy na mapě Rhineland. Co nás ale všechny zajímá, je vývoj v roce 2022. Máme za sebou první 14 dní, takže do konce 1Q 2022 zbývá 2,5 měsíce. Na první čtvrtletí je v seznamu jeden AI a jeden plně ovladatelný stroj (rozepisovat se budu jen o WWII letadlech). Za spojence B-26 Marauder a Ju88C-6 za Luftwaffe. B-26 je na 100% Jasonova srdcovka. Jsem přesvědčen že se jednou dočkáme toho stroje v Collector planes. Více bombardérů je v tomto simulátoru potřeba. Co mě chybí jsou „čtyřmotoráky“ v podání B-24, B-17, Lancaster atd. Snad jednou budou. Ju88C-6 bude velmi zajímavý stroj a svoje uplatnění určitě najde. Druhé čtvrtletí se jeví hodně našlapaně. Dokončení mapy Normandie. Nikde se zatím nic zásadního neobjevilo, o to větší to bude překvapení. Bude lepší než Rhineland? Nebo se dočkáme stejné pustiny. Tajně se modlím 😀 . Letadla na druhé čtvrtletí. Me-410, Ar-234, Mosquito a kokpit C-47 (Ugra Media). Samé lahůdky. Já jsem nejvíc natěšený na Me-410. A ještě tu je V-1. Tady je potřeba nová technologie, aby správně odstartovala a letěla. A potom je zde třetí a čtvrté čtvrtletí. IAR – 80/81 na které pracuje Ivan Shirshov a Li-2, kde se na opět angažuje Ugra Media. A už by jsme měli znát nové tituly. Co by nás mohlo čekat jsem popisoval v příspěvku Vítejme v roce 2022. Letos se snad dočkáme i toho, co vidíte na tomto screenshotu 🙂 .

Tak to je pro dnešek vše. Zítra je pátek, a to by mohlo znamenat Developer Diary.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..