Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 259

A máme zde konec prázdnin. Před námi je poslední víkend, kdy ještě nemusíme řešit školní záležitosti. Tak si ho všichni užijme naplno. A Developer Diary s pořadovým číslem 259 k tomu může také přispět.

Team IL-2 GBS pokračuje v další usilovné práci. Mimo jiné se chystá statická kampaň pro titul Battle of Bodenplatte. Stroj, který Vám pomůže plnit mise v této akci bude Tempest Mk.V. Titul ponese název “A Violent Wind” a autorem je by Alex Timoshkov. Tipuji cca. 14 – 16 misí. Mám statické kampaně rád a zadarmo rozhodně potěší.

Na oficiálním fóru v příspěvku “ Discussion on the plane visibility issue “ probíhala mezi komunitou velmi živá diskuze na téma viditelnost letadel. Jak je vidět, o některé problémy se Team IL-2 GBS zajímá více. Podle informací probíhají práce na zlepšení obecné viditelnosti letadel a doufají, že budou v budoucnu pro hráče realističtější a pohodlnější než tomu je dnes. Určitě to ale nebude krátkodobá záležitost. No uvidíme:) . Dále dochází k určitému pokroku směrem k dokončení funkce Air Marshal, která trvá mnohem déle, než bylo původně v plánu. Další část plánu do budoucna je vybudovat technickou kapacitu v oblasti produkce map. To je nezbytné k realizaci všech plánovaných prací na mapě Normandie. Já jen doufám, že mapa dopadne o 1000% lépe než je stávající Rheinland. A jako vždy, pokračuje se na zdokonalení AI jak pro letadla, tak i pro pozemní vozidla.

Technické oddělení se plně věnuje vývoji letových modelů tří letadel: C-47, Bf-109G-6 Late a Spitfire Mk.XIV. Ve fáze výzkumu a prototypování je i model palivových systémů letadel. Jakmile se technické specifikace pro všechna letadla a další objekty v projektu Bitva o Normandii dokončí, může se Viks soustředit na režim kariéry.

V současné době jsou 3D modely několika letadel v různých fázích vývoje – Hurricane, P-51B, Spitfire Mk.XIV, Bf 109 G-6 Late, Mosquito, Typhoon a C-47. A poslední zmíněný stroj nám team IL-2 GBS představuje na několika screenshotech.

Celý DD najdete zde. Všem hezký poslední prázdninový víkend

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..