Přeskočit na obsah

Co mě chybí..

.. a rád bych to v IL2 Great Battles Series viděl (slyšel)? Pro někoho je to nepodstatná věc, ale u mě je to nedostatek číslo jedna.

Radiokomunikace – pro mě jedna z největších bolestí tohoto simulátoru. Jak jsem už jednou napsal. Jsem SP hráč, a tady mě přijde radiokomunikace důležitá. Uvedu jeden příklad za vše. Jsem v souboji a nemám čas koukat na mapu a zároveň hledat záchytné body v krajině. Dochází mě munice a za mnou několik nepřátelských letadel. Chci požádat základnu o polohu a směr domů. A ono v IL2 GBS nic. Tento způsob komunikace byl perfektně vymazlený jak v IL2 1946 tak i IL2 CoD. Ale ty létat nechci. Nestálo by tohle nějak vylepšit? Stále je zde větší převaha SP pilotů oproti MP nadšencům. Když už o tom píšu , tak si vždy vzpomenu na úžasně zpracovaný Czech Voice pack pro IL2 1946. Nedá mě to, a hodím se link z Youtube. Autorem videa je Cyberolas.

Il2 Sturmovik Voicepack CZ trailer

A jaký je Váš názor? Rád si přečtu Vaše postřehy a připomínky.

1 komentář na “Co mě chybí..”

  1. Jo. Tenhle VoicePack jsem měl taky. Bylo super, že jsem si konečně mohl vypnout titulky a orientoval jsem se krásně podle sluchu.
    A ano, komunikační příkazy byly vynikající a nepostradatelný nástroj při hraní SP, zejména na nejtěžší obtížnost.
    Nevím, proč a kam to vymizelo… Škoda

    Ondrej1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..