Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Dev blog 357

Dnešní, výjimečně čtvrteční, Developer Diary je jedno velké překvapení! Vypadá to, že tlak ze strany komunity, přináší celkem zajímavé ovoce a to v podání Spitfire Mk.IXc. Původní záměr prodávat tento stroj jako Collector Planes se setkal z velkou nevolí. Ani se nedivím. Kupovat letadlo, které už vlastně máme jen s pár kosmetickými úpravami, je opravdu vyhazováním peněz. Tak došlo k zajímavému rozhodnutí. „Céčková“ devítka bude nakonec přidaná do Battle of Normandie. Co to tedy znamená? Všichni majitelé Battle of Normandy jej automaticky obdrží po vydání aktualizace 5.202, která nás čeká přibližně za dva týdny. Díky tomu bude kariéra pro Battle of Normandie opět o trochu lepší a realističtější a znamená to, že oba dva moduly západní fronty, Bitva o Normandii a Bodenplatte, budou mít svého vlastní „Spita“. V Bodenplatte je právě verze Spitfire IXe.

Další zajímavost po aktualizaci najdete v editoru map. Bude možné provádět změny krajiny. Kopce, řeky, jezera, lesy… a kdo ví co ještě (silnice by byli taky super).

This feature, developed by our lead programmer Sergey, makes editing much more intuitive and easy as you can see the effect of your changes in the sim world immediately – you can plant a forest or cut down the trees near the airfield, fill a new river or remove a lake, create a mountain or dig a ravine.

To je něco co tu nebylo a mohlo by to významně oživit budoucí mise a kampaně od známých tvůrců jako je například Juri_JS a další. Musím říct, že to byl dobrý čtvrteční Dev blog 357.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..