Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Aktualizace 5.202

Hrne se toho poslední dobou ze všech stran nějak moc. Mám něco rozpracovaného, a už aby člověk přeskočil na novou věc, pokud chce být alespoň trochu aktuální. To je případ dnešní aktualizace IL-2 Great Battles Series na novou verzi 5.202. Dnes to vezmu opravdu svižně, i když je toho hodně.

Bitva o Normandii byla rozšířena ze stávajících standardních 8 letadel na 9 kousků. Novým přírůstkem je v poslední době velmi diskutovaný stroj Spitfire Mk.IXc. Bude to skvělý doplněk kariérního režimu právě během období Bitvy o Normandii. A neméně skvělou zprávou je, že všichni stávající majitelé Battle of Normandy dostanou zpětně tento nový stroj zcela zdarma. A to se vyplatí 😀 . Dalším dokončeným strojem „dlouhá“ verze stíhačky IAR, IAR 80-B. To znamená, že IAR-80/81 je oficiálně uveden na trh. Nový i současní majitelé získávají při stejném nákupu dva letouny. IAR 80-A a nově vydaný IAR 80-B, kdy každý má vlastní sadou historických modifikací. Co na to říct? No přeci 2 x hurá!

V této aktualizaci se snaží projevit trochu lásky ke starším strojům a to vylepšením FM. Snad to není poslední láska 🙂 . V této aktualizaci jde především o dva stroje, které to rozhodně potřebovaly. P-47 a P-40. Zda se to povedlo, nechám na zkušenějších pilotech. Já momentálně moc času nemám a zkušenosti některých odborníků mě taky chybí. Za stranu osy se dostalo vylepšení na „Fokouše“. Super! Své vylepšení si ukousnuly i letadla první války. A nakonec tu je i přidání ručních palivoměrů u následujících mašin: všechny Il-2, všechny řady Fw190-A, všechny He111, Ju87 a nakonec i I-16.

Je toho podstatně víc…. takže kdo má zájem celý seznam najde zde. Já jdu naladit 😈 AC/DC 😈 a hledat fotografii měsíce. To bude hned pekelnější prohledávání 🤘.

Russian soldiers inspecting a crash landed IAR-81C – Wikipedia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..