Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Dev blog 356

Je polovina ledna 2024 a my tu máme první Developer Diary. Momentálně mám období, kdy se mi do psaní moc nechce (a mám ještě jiné závazky). Takže jen krátce na následující novinky zareaguji.

Minulý týden se objevilo video Brief Room Episode 3: Questions and Answers Session, kde dva přední členové IL-2 Great Battles Series týmu odpovídali na dotazy komunity. Bylo zde zmíněno spoustu zajímavých informací jak ohledně GBS, tak i o novém projektu. Na 90 % už jsem přesvědčen, že se jedná o Koreu. Nicméně si myslím, že minimálně tři roky nás ještě budou přesvědčovat, že GBS nezanikne. Dvě mapy a minimálně tři nové stroje jsou jistota. Mapy vítám s otevřenou náručí. U strojů se těším na I-153. Celé video je možné shlédnout zde.

A co se dozvídáme v Developer Diary 356? Chystá se další aktualizace hry na 5.202. Vypadá to, že se v polovině února dočkáme prodloužené verze I.A.R.-80B. Teď už jen implementovat tento rumunský stroj do kariéry a budu maximálně spokojený. Co považuji za zbytečnost a jen vysávání peněz ze zákazníků, je nový collectos planes, a to v podání Spitfire IXc. Je potvrzené, že Spitfire IXc bude obsahovat motor Merlin 66. To je velká škoda! Mnohem zajímavější pro eventuální nákup by byl motor Merlin 63 nebo 61. Tady právě ztrácím chuť na zakoupení tohoto stroje (ono mezi námi – podobné to je s Bf109 😀 ).

Dále zde najdeme zmínku o úpravě AI. Ta by měla být při čelních útocích agresivnější, ale později se zmírní. Počáteční souboje by tím mohly být více dynamické a mohlo by to opět trochu zvýšit zájem o strategičtější přemýšlení při vztupu do akce. Za rozumné považuji i to, že střední bombardéry (jiné nemáme 😀 ) budou na západní frontě létat výše v režimu kariéry s novým výškovým rozhraním. Přibližně 4 až 4,5 km. Do kariéry budou přidány i nové typy misí. Obrana přátelského letiště před náletem. To považuji za další plus pro kariéru. Jsem off-line hráč a rozmanitost při hraní je veledůležitá.

Další informace a novinky se dočtete právě zde. Já se těším na mapu finského zálivu. Zde bychom se měli dočkat v brzké době nového videa s ukázkou nových objektů! Moc „mocinky“ se těším 🙂 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..