Přeskočit na obsah

Fotografie měsíce (14.01.2024 – leden)

Máme polovinu ledna za sebou. Venku panuje počasí ideální na práci v teple domova. Přesto se u mě dostavila trochu lenost. Novinky okolo simulátorů sleduji, ale psaní mě moc nebaví. Momentálně jsem se pustil do třídění uložených fotografií a zjišťuji, že jsem celkem bordelář. Takhle práce mi zabere celkem dost času. A to nemluvím o rodinných fotkách a videích, které to potřebují taky. Tam se snažím alespoň trochu ohlídat datumy kdy jsem co uložil. Na tohle se dostanu někdy… no prostě někdy 😀 . Takže dnes vezmu info ve zkratce.

Největším očekáváním na začátku roku bylo video DCS 2024 & Beyond Video od Eagle Dynamics: Digital Combat Simulator. To se každoročně těší velké oblibě, protože se zde dozvíme přibližný plán, co na nás letos chystají a za co vydáme nemalé peníze 🙂 . Málo toho opravdu nebude. Doporučuji video pozorně prozkoumat. Já si ho zastavoval a vracel nejméně dvacetkrát. Mě samozřejmě nejvíc zajímá dění okolo druhoválečného Pacifiku. Corsair od Magnitude 3 už je ve velkém očekávání, ale na co se možná těším ještě o trochu víc, je Hellcat. Za mě osobně je tahle baculatá „pekelná kočka“ větší lákadlo než právě zmíněný Corsair. Jsem fakt zvědavý, zda se letos opravdu dočkáme obou dvou strojů a finální druhoválečné mapy Pacifiku. Mimo to jsem si ještě stačil zakoupil mapu kanálu s slevou 50%, která končí dnes, a potom už budu jen čekat, čekat a čekat…

A co dál? No plácnul jsem se přes kapsu a objednal si novou knihu, na kterou jsem si dělal již delší dobu zálusk a vzhledem k tomu, že je momentálně s 50% slevou, tak jsem ani chvilku neváhal. Německý Luftfahrtverlag-start nabízí Emblems of the Luftwaffe Volume 1 za 34,00 € + doprava. Tak už začínám vyhlížet pošťáka. U modelů jsem si zakoupil jen starší kousky z akce Sweep od firmy Eduard. Jeden kousek je Fw 190A-4 Kat.č.: 84121 a druhý je Bf 109G-10 Mtt. Regensburg Kat.č.: 84168.

Dnes už to je vše. Ná závěr si dáme opět jednu barevnou fotografii. Tentokrát jde o Arado Ar-96 v Maďarských službách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..