Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Aktualizace 4.502

Zvolávám třikrát hurá!!! Tak jsme se konečně dočkali. Aktualizace 4.502 a s ní spojená hvězda Collector Planes Hawker Hurricane Mk.II. Tenhle krasavec má v simulátoru nejvíce modifikací a díky široké škále dostupné výzbroje a technických úprav z něj dělá nádhernou kombinaci 5 v 1. Získáme hned několik variant. Mk.IIa, Mk.IIb, Mk.IIc, Mk.IId a speciál určený pro východní frontu. K dispozici je také slavný prachový (pouštní!) filtr a motor Merlin XX s posilovačem +14lb. Co hodně potěšilo? Okamžité zařazení do režimu kariéry. Můžete s tímto novým strojem bez otálení zasáhnout do dění v Bitvě o Moskvu nebo pročesávat nebe a hledat nepřátele v Bitvě o Stalingrad. Skvělá nabídka!

Kromě Hurricane je přidán i avizovaný legendární „dopravák“ C-47A „Skytrain“, který je určen pro Bitvu o Normandii. C-47 je pouze (prozatím?) AI, ale přidává nový rozměr pro tvůrce statických misí a kampaní. Navíc doplňuje rozmanitost spojeneckých letadel, se kterými se na obloze setkáváme. Tleskám, a jen tak dál s AI letadly. Nakonec ještě dostáváme zcela nové skiny v kvalitě 4K pro Bf-110 E-2 a to díky opravdovému talentu Martin = ICDP = Catney.

Po technické stránce je přidán nový a realističtější systém modelování G-zátěže. Ten byl podrobně popsán v Developer Diary č.263. Je toho ještě spoustu! No přesvědčte se sami. Celý seznam změn je popsán zde. Update 4.502. Já jdu testovat „Hurouše“ ! Hezký zbytek dne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..