Přeskočit na obsah

Developer Diary 305

Páteční Developer Diary je tak trochu zahalený tajemstvím. Za prvé byla oznámena novinka, která bude součástí Flying Circus: Volume I a Volume II. Recon (fotografický průzkum). To předznamenává opětovné zavedení interaktivních prvků do herního prostředí. Tato funkce již byla součástí prvoválečného Rise of Flight a používala se pro letecký průzkum a přidělování konkrétních úkolů dělostřelectvu. Že se vrací zpět do série Great Battles, a pomalu se začíná rýsovat, je úžasná zpráva. První WIP screenshoty už jsou na světě. Doufám, že nezůstane pouze u Flying Circus, ale tento typ misí bude zařazen do IL-2 Sturmovik Great Battles Series. Dodalo by to simulaci další velký rozměr. Mám dojem (možná se ale pletu), že něco podobného už bylo i ve stařičkém IL-2 Sturmovik 1946. Tak snad časem sami poznáme, jakým směrem se reconaiisance ubírá.

Druhou část Developer Diary 305 tvoří požadavek k vyplnění ankety. Zde je text:

On a much different note, we are working on some changes to the engine and it might require an increase in certain minimum system requirements. Especially in the video card category. So, we would like everyone to take this special poll below and answer the questions. This will give us some insight into what video cards you are currently using, or if you plan to buy a particular card quite soon go ahead and select what you are planning to own say within the next 30-60 days. We know upgrading cards right now is tough due to shortages, but we’d like to know where you currently are or plan to go soon with a new card to give us a snapshot. Thanks in advance!

Jason Williams – The Sturmovik Team

Co přesně se za průzkumem skrývá, je momentálně těžké odhadnout. Pokud půjde o vylepšení grafické stránky, s radostí to vítám. Nicméně mám obavu o majitele starších grafických karet (mezi které už se budu řadit i já). Trh je v současné době nedostatku čipů hodně napnutý, a ceny jsou neskutečné. Dát dnes za výkonnou grafickou kartu kolem 50 000,- je opravdový luxus, a většina z nás to pravděpodobně neudělá. Momentálně ale nemá cenu předbíhat finálnímu verdiktu. Počkáme na oficiální vyjádření od Jasona a teamu. A zde je celý Developer Diary 305 a odkaz na anketu.

1 komentář na “Developer Diary 305”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..