Přeskočit na obsah

Developer Diary 304

Konečně dorazil první Developer Diary roku 2022. Všichni už jsme se nemohli dočkat. Dohadování, co se vlastně objeví jako první screenshoty v tomto roce nebraly konce. Me-410, Ar-234, Gotha. Nakonec se mohou radovat milovníci série Flying Circus. Nastupuje první dvoumotorový těžký německý bombardér Gotha G.V . Ještě než se objevil IL-2, tak jsem prvoválečný Rise of Flight zbožňoval. Nyní mě konflikt z I. světové války zcela míjí. Pokud si někdy Flying Circus – Volume II koupím, tak to bude především jako podpora pro další vývoj celé série a tak trochu i kvůli mapě 😀 .

Pro mě je zajímavější až druhá část příspěvku. Zde už se motáme okolo 2. světové války. To je momentálně to, co mě baví a zajímá. Pro mapu Normandie se vyvíjí nové rozmanité povrchy přistávacích drah a vylepšují se ty stávající. Na screenshotech je ukázka všech typů od asfaltu přes ocel až po dřevěné piliny smíchané s dehtem (neznám tento typ povrchu). Obrázky jsou z ranné fáze vývoje a finální podoba se může od současné lišit.

We continue to push to finish BON and FC2 and so many things are being worked on at the moment. Several twin-engine planes, two collector tanks, two big maps (Normandy and Western Front) and new GUI features are in development along with some small, but welcome improvements like adjusting Navigation Lights to more realistic visibility. The new Fuel Systems modeling is also finally coming back to beta along with drop tanks for several 109s as a start. We’re also taking a look at some other FM related issues like propeller modeling where some old issues exist. We continue to research how to improve our sky even further, not to mention the continued implementation of Tactical Codes and Dynamic Visual Damage to all our airplanes. Career mode development for Normandy is also under way and Flying Circus Career work will begin just as soon the new map has enough of it ready. And I almost forgot, Alex has built a new Spit XIV Scripted Campaign for the Rhineland map called His Majesty’s Griffons. It will be free to all who own both BOBP and BON and will be in the next update. So, 2022 is off to a very busy start and it will be a huge year for the Great Battles series! 

Jason Williams – The Sturmovik Team

A tímto se blíží konec dnešního psaní. Na úplný závěr tu máme ukázku britského C9/B se 40mm Bofors, který bude součástí Bitvy o Normandii. Celý Developer Diary s pořadovým čísle 304 je zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..