Přeskočit na obsah

Tank Crew – Clash at Prokhorovka – oficiální vydání!

S hrdostí nám Jason Williams oznamuje, že IL-2 Sturmovik: Tank Crew – Clash at Prokhorovka je oficiálně vydán!

Nový průkopnický simulátor tanků od týmu, který nám přinesl IL-2 Sturmovik: Great Battles Series. Tešte se na řízení tanků druhé světové války v pozemních bojích během bitvy o Kursk, konkrétně v sektoru Prochorovka. V největší tankové bitvě všech dob můžete velet posádce tanku v prostředí pro jednoho i více hráčů. Zažijete vyčerpávající boje. Manévrujte bravurně se svým tankem a najděte slabé místo nepřítele. Buďte ostražití a snažte se co nejlépe skrývat.

Tank Crew obsahuje deset slavných tanků a obrněných vozidel, které můžete řídit, střílet a velet ve virtuálním boji sami nebo s přáteli. Tank Crew také přichází s mapou sektoru Prochorovka Kurského výběžku.

IL-2 Sturmovik: Tank Crew je součástí série IL-2 Great Battles a lze ji hrát jako samostatný samostatný produkt nebo ji lze integrovat s dalšími tituly Great Battles, jako jsou Bitva o Stalingrad, Bitva o Moskvu, Bitva o Kuban a Bitva o Bodenplatte. Zkombinujte všechny tituly a vytvořte jednu velkou simulaci vzdušných a pozemních bojů druhé světové války.

Nákup zmíněného titulu je zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..