Recenze – Kerch-Eltigen Operation – Juri_JS

Já vím. Už už jsem měl vše nachystáno na P-47, ale vstoupila mně do toho poslední aktualizace. Jak jsem tak testoval novinku v podání Bf-109G-6 late, dostal jsem chuť vyzkoušet „čistou G-6“. A nejlepší, jak si tento stroj vychutnat a užít, je skočit do nějaké rychlé statické kampaně. Do nosu mě cvrnknul poslední počin od Juri_JS. Tak jdeme na to!

Název: Kerch-Eltigen Operation
Autor: Juri_JS
Distribuce: Free
Download: Axis and Allies Paintworks

Obsah: Celkem 12 misí vybudovaných na historickém pozadí. Jak už jsem v úvodu informoval, zasednete do Bf-109G-6 jako pilot II./JG 52 v období od listopadu do prosince 1943. Vaším domovským letištěm bude Bagerovo na Krymském poloostrově.

Shrnutí: Kampaně od Juri_JS jsou kus od kusu lepší. Je vidět, že ovládá Mission editor opravdu skvěle (taky bych to rád uměl). Pro řádné dokončení každé mise je potřeba přistát na letišti (zda jen na domovském, nebo i okolních, jsem netestoval). V třetí akci mě střelec z IL-2 poškodil motor, a přestože jsem s vyřazeným strojem nakonec dosedl v pořádku na letiště, mise mě přesto nekompromisně poslala na opakování. Škoda. To se mi samozřejmě stalo ještě několikrát i v dalších misích. Celkově mně však přišla tato kampaň jako jedna z nejkratších, ale neubralo to nic na její kvalitě. Na závěr se opět můžete podívat na několik screenshotů. A teď už skutečně nastane změna a já vlezu do jiného letadla. Slibuji 🙂 . Dávám na čas sbohem „Messerům“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..