Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 267

V Plzni je celkem zataženo a teplota někde kolem 1°C na nulou. U mě taky. Dostal jsem na 30 dní zákaz jakékoliv komunikace na IL-2 fóru. Moji reakci jsem nemyslel vůbec špatně, ale asi to bylo bráno jinak. Hlavní je se z toho ne….at 😀 30. prosince už budu opět „ready“ 🙂 I přesto se budu Developer Diary s číslem 267 věnovat jako vždy.

Hned první ukázka nás zavede na pokračující práce vozidel AAA, které jsou součástí předprodeje na Collector Vehicles. Jak vývojový team píše, fyzický model vozidla je téměř dokončen. Nejvíc práce momentálně zabere vizuální model sovětského modelu GAZ-MM s dělem 72 KK. Ten má na starost partnerský Digital Forms. Rozhodně to nevypadá vůbec špatně, jak je patrné z několika screenshotů. Brzy se plánuje implementace německého Sd.Kfz. 10/5 Flak 38 (20mm). Je to celkem fofr. Uvidíme, jak to celé bude vypadat ve finále. Držím jim palce.

Nová vizualizace modelu posádky. Co nevidět se dočkáme britského, amerického nebo sovětského pilota ve stroji, který ponese označení konkrétní země. Mělo by dokonce dojít i k podrobnějšímu vzhledu pilota. V další aktualizaci nás tyto změny čekají u P-39L-1. Vypadá to velmi dobře viz. screenshot.

Britský pilot v P-39L-1 s novým skinem RAF od Martin =ICDP= Catney

Poslední část je věnovaná vizuálnímu ztvárnění nerovnosti terénu, který byl představen v minulém Developer Diary. „Jak to bude vypadat u letadel?“ ptají se všichni. Tohle se popisuje velmi těžko, a tak nám team IL-2 Sturmovik přichystal videoukázku. Je to hodně zajímavé. A to je dnes vše. Celý Developer Diary 267 v původním jazyce.

4 komentáře na “IL-2 Great Battles Series – Developer Diary 267”

    1. Tady je to celé:
      Diskuze
      myšlenka byla, že je to velká škoda… že bych rád utratil nějaký ten dolar… jenže to už jsem tam nenapsal 🙂 Chyba. Poučení pro příště.

  1. Jestli jsem to správně pochopil, tak tam něco mluví o tom, že to mají těžké něco tvořit s dodržováním nařízení díky covidu. Někdo se tam zeptal, jaká plánují letadla na příští rok. Odpověď – žádná! A když si napsal „To je věčná škoda. “ tak to Jasona nasralo. Nevím proč?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..