Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Aktualizace 4.702

Konečně je to tady. Fanoušci P-51 se mohou radovat. Očekávaná stíhačka P-51B-5 pro bitvu o Normandii se definitivně umístí na naše pevné disky. Aktualizace neobsahuje příliš novinek. P-51B-5 zabrala až moc času. Tři typy zaměřovačů, dva druhy kabiny (z toho Malcolm Hood asi zatopil vývoji víc než se zdálo).

This aircraft is also the first to have flexible bomb loadouts depending on the country (please note that for this feature to work you should select the aircraft skin of a country you want before generating a quick mission and not after that on the hangar screen). Of course, it also uses the new DVD damage visualization system and dynamic tactical codes.

Han – Project manager

Spolu s P-51B nadělil team IL-2 Sturmovik pozdní vánoční dárek pro majitele Flying Circus Vol.I (takže i pro mě 😀 ). Dvě nové „bezplatné“ kampaně Gallant Green s britským SE5a a Red Knights s německým Albatrosem D.V. Kampaně vytvořil Jaegermeister. Spolu s tím vytvořil Jaegermeister i 28 vlastních skinů, které lze použít právě v těchto kampaních. Stáhnout si je můžete zde.

Celý seznam je samozřejmě na oficiálním fóru IL-2 Sturmovik. Tak hezké počteníčko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..