Přeskočit na obsah

Fotografie měsíce (02.04.2023 – duben)

S příchodem jarního počasí (i když deštivé), mě to láká čím dál víc do přírody. Toulky přírodou s rodinou, kamarády a fotoaparátem. Trochu času vždy věnuji i dřívějšímu koníčku, a tím je entomologie. A proto se stalo, co se stalo. Z týdenní fotografie se aktuálně stává měsíční. Nicméně zájem o modelařinu, PC letecké simulátory a další věci spojené s II. světovou válkou (předevěím Luftwaffe) neopadá. Jen toho tolik nesleduji.

Ve středu vyšla po dlouhé době Aktualizace 5.101 pro IL-2 Sturmovik: Great Battles Series. A co hlavního se v tomto update? S partnerem „Ugra Media“ je dokončen Flying Circus Vol.II, což určitě ocení spoustu fanoušku první války. Pro druhoválečníky je zde nový sběratelský letoun ze závěrečného období 2. světové války – Supermarine Spitfire Mk.XIVe s kapkovitou kabinou. Pro všechny majitele Battle of Normandy je zde nová bezplatná kampaň Wings over Caen, která vypráví o služební cestě No.245 Squadron RAF „Northern Rhodesia“ v létě 1944. Obsahuje celkem 10 misí. Vše podstatné najdete zde, včetně kompletního seznamu novinek a vylepšení.

A teď už zpět k fotografii měsíce. Našel jsem jí na facebooku. Jde o Bf109G-6 od JG53. Odkud pochází a z jakého období nebylo v příspěvku uvedeno. Tak možná někdo z Vás bude vědět víc.

Zde je odkaz na fotografii ve vyšším rozlišení – ODKAZ

A to je pro tuto chvíli vše. Při pohledu z okna vidím, že bez nepromokavého oděvu se dnes neobejdeme. Komu tohle počasí z naší rodiny asi nejmín vadí je náš pes. Hlavně ať máme jeho oblíbený míček. Hezkou neděli všem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..