Přeskočit na obsah

Dora od IBG Models 1/72 – 2.část

Jak je vidět, IBG models nenechá nic náhodě, a neustále zásobuje modeláře novými informacemi o chystaném modelu Fw-190D. Dva tři dny nazpět nám představili dva nádherné obrázky, které budou zdobit víko krabice. Jeden boxart je na Fw-109D-9 early production (v náhledovém obrázku), a druhý je prototyp D-15 s vymyšlenou atraktivní kamufláží. Emblém na přídi mně silně připomíná znak Plzně.

A dnes nám IBG models naservíroval další screenshot. A k tomu je následující text (opět v angličtině):

About a week ago we revealed one of our upcoming brand new IBG kit family – the Fw 190D in 1/72 scale, today we would like to present the first board showing the options and differences in the D-9 version models. The respective model editions will contain the parts needed to build a particular box version.

IBG Models

Za mě má IBG models 1+. Někde už se píše i o cenách. Pokud to bude expert set (plechy, masky atd.) a cena se bude pohybovat někde kolem 500,-, tak to považuji za odpovídající. Už teď se ale těším na první obrázky z testovacích rámečků. Pokud máte zájem, nejčerstvější informace najdete vždy na facebooku IBG models.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..