Přeskočit na obsah

Developer Diary 300

Nikdo pondělní DD nečekal. Já jsem taky jako cvičený oslík 😀 . Čekám vždy poctivě na pátek. A najednou blesk z čistého nebe. Pohodlně jsem se usadil k monitoru a čekal co že nám to, k tak významnému číslu 300 a ještě navíc k nedávnému 20-letému výročí vzniku IL-2 Sturmovik, Jason nachystal. No, jak bych to asi napsal slušně. Za mě zklamání. I sám Jason moc dobře věděl, že všichni čekají na nějaké woooaaauuu. A tak nás alespoň chválí 🙂

We also realize that we could not have gotten this far without the financial support of our customers and those dedicated people in our community that help us make Sturmovik week after week. We salute anyone and everyone who has contributed to the Great Battles series over the years either as an unpaid volunteer or professional partner. From painting skins to developing apps, making missions to beta testing, 3D modeling to historical to research, localization of text to voice acting and on and on, this 300th Developer Diary is dedicated to you guys! THANK YOU!

Jason Williams

Ale aby to nebylo úplně o ničem (pravdou je, že jsme si hodně moc zvykli na páteční nášup informací a novinek), je zde ukázka práce od partnerů třetích stran. Jako první je zde poměrně vymakaný kokpit C-47, který má na svědomí Ugra Media. Já jsem zatím tento Collector Planes nezakoupil. Tady budu čekat na výraznou slevu.

Zato druhý stroj, to je jiná káva. IAR-80/81 od partnera Ivana. Tady už vím na 100%, že jakmile se tento „rumun“ objeví v předprodeji, poškádlím svůj účet v bance. A to dle informací nebude trvat dlouho.

The IAR will likely go on Pre-Order next week as well as our two new Collector Tanks which Jason will also announce next week.

Jason Williams

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..