Přeskočit na obsah

Developer Diary 349

Poslední Developer Diary , který jsem zde umístil měl pořadové číslo 313! Rozdíl 36 je až neskutečné. Tak se to pokusím do další teplých dní nahradit. Půjdeme rovnou na to.

Aktualizace IL2 Sturmovik Great Battles Series s pořadovým číslem 5.107 je rozpracovaná. My se v této aktuializaci můžeme těšit na jednu z věcí, která možná tento simulátor ještě drží nad vodou (rád bych se na jaře 2024 mýlil). Jde o režim kariéry. Budou nové typy misí, které budou rozložené do vícero dějišť války. Já si kariéru užíval a chystám se na to znovu. Takže pro mě bonus. Flying Circus Vol.III Early Access dostane s vydáním aktualizace dva nové (předěláné?) stroje Hanriot HD.1 a Nieuport 17 GBR. To mě skoro vůbec nezajímá. Co je pro moje uši a oči zajímavější? Vydání nového Collector plane. Jde o sovětskou stihačku La-5F Series 38. Pokud nenastanou komplikace, vydání proběhne současně s „prvoválečnými ptáky“ v 5.107.

Musím uznat, že obzvlášť kokpit vypadá parádně. Jenže tu mám nezodpovězenou otázku. Kam se bude dál vyvíjet IL2 Sturmovik Great Battles Series? Nikdo nic neví, a kdo to ví, ten to zatím tají. Proto už jsem nekoupil ani Bf-109G6AS ani Li-2 a zatím nekoupím ani La-5F Series 38. Budu vyčkávat.

A mezitím se jdu vrhnout na jednu zajímavou statickou kampaň. Moje milované holky odešly do divadla, pes zaujal pozici spícího střelce, tak jdu pozhasínat pro autentičtější atmosféru a hurá do vzduchu!

2 komentáře na “Developer Diary 349”

    1. Ahoj Lazy. Jasně. Každý den na tuto diskuzi koukám, a bedlivě pročítám. Proto jsem v příspěvku napsal, že budu čekat na jaro 2024. Do té doby ani centík 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..