Přeskočit na obsah

Developer Diary 307

Včera jsem se vrátil s rodinou z výletu pozdě odpoledne, a už jsem nenašel sílu na psaní. Proto aktuality až dnes ráno. Ono toho zase tak moc k psaní není. Včerejší Developer Diary je tak z 80% věnovaný první světové válce. Zajímavé, ale já jsem zaměřený především na druhoválečné stroje.

Jak obrázek naznačuje, blíží se vypuštění posledních kousků pro Flying Circus Vol.II . Gotha G.V, Handley-Page O/400 a Sopwith Triplane. V aktualizaci na konci tohoto měsíce to bude Gotha a do konce března zbývající dva kusy. Handley a Triplane. Samozřejmě za předpokladu, že vše půjde podle plánu, a nenastanou neočekávané komplikace. A co mapa západu pro Flying Circus Vol.II? Jak je na tom? Zde je vyjádření od Jasona.

The Western Front map for FC2/3 is also being worked on by Ugra Media, but it is not ready to be shown yet and will likely take more time to complete that we originally planned unfortunately. A clear estimate on its arrival is not possible at the moment, but will update you as soon as we get a better handle on it. Map making is a slow process in general.

Jason Williams

A jdeme na novinky z období 2. světové války. Právě probíhá dokončení nových postav členů posádky (střelci) pro bombardéry USAAF, konkrétně pro B-26. Musím uznat, že vypadají luxusně. No, a to je pro „druhoválečníky“ všechno 🙂 . Naštěstí jsou zde i další informace z vývoje, které nám náš oblíbený simulátor vylepší. Nastává znatelný pokrok v nové technologii zobrazování oblohy. V současné době se pracuje na brzkém uvedení do beta testování (já bohužel beta-tester nejsem 😀 ). Souběžně s tím proběhne aktualizace hvězd a planet, aby byly přesnější v závislosti na zeměpisnou polohu současných map. Podle vyjádření vývojářů půjde o malé, ale zajímavé vylepšení. Že by nás čekala realistická Astro-navigace? Práce na zbývajících strojích z Bitvy o Normandii stále pokračují. Jak již bylo několikrát v minulosti zmíněno, díky pandemie postihla všechna letadla mírná zpoždění. Práce však pokračují, a my můžeme doufat, že v nadcházejících Developer Diary začnou ukazovat další vývojový pokrok. Co ale považuji za skvělou zprávu je to, že Ju88C-6 je připravena na beta testování, a měla by se objevit v nejbližší aktualizace (pokud se nic nepodělá). A na závěr ještě jeden citát.

It appears the world is finally ready to move on from the pandemic and we hope this means life will get back to normal. Of course, humanity will find a way to struggle to even get back to normal, such is our nature it seems. However, the long-term disruption to daily life, families, education, travel, medicine, governments and business norms that this pandemic has caused will be felt for years to come. In the face of all this disruption, we want to say THANK YOU to all who have supported us during the last couple years as we have struggled to maintain a steady flow of content and improvements for the Great Battles series. We can never thank you enough and we will continue to work hard for you.

Jason Williams

Zde je celý Developer Diary 307. Tak hezký víkend Všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..