Přeskočit na obsah

Developer Diary 292

Od pondělka se tento týden neskutečně táhnul. A nemohu říct, že by bych ho chtěl prožít znovu. V úterý jsem do sebe nechal vpravit vakcínu na Covid19. Už se blíží můj čas 180 dní po prodělání, a tak jsem nechtěl nechat nic náhodě. Znovu se mi to prodělat nechce. I když ani vakcína není zárukou opětovného nakažení. Ruka bolela docela dost přibližně dva dny. Nicméně od středy mě škrabe v krku a mám rýmu. A tak jako každý správný chlap sedím s „rýbičkou“ a trpím 😀 . Kampaň jsme zatím odložil ale info k Developer Diary napíšu. Ono toho opět není mnoho.

Jak napovídá horní screenshot, P-51B/C se blíží do finále. Zde je poznámka od Jasona:

The P-51B/C is unfortunately behind schedule and should have been ready by now, but she is getting ever closer to release and likely to be finished next month.

Tohle se samozřejmě pochopit dá. Tak především se nepracuje jen na modelech letadel, ale jsou zde i další položky, které je potřeba dotáhnout do zdárného konce. Jsme hodně zvědavý, kdy dojde Bitva o Normandii do finále. Můj tip je jaro 2022. Co myslíte vy? Uvítám Vaše komentáře.

Jak je patrné ze screenshotů, tento model má typ kabiny „birdcage“. Výhled z „ptačí klece“ byl, dle mého názoru i u skutečného stroje tragický. Ale jak se zde píše. dočkáme se nakonec i typu „Malcolm Hood“. A zde je další poznámka od Jasona:

Also, if you happen to have any detailed references on the Malcolm Hood’s canopy frame, rails or emergency release mechanism please share them with us. We could use some more detailed pictures or drawings of it.

Tak pokud někdo vlastníte podklady, neváhejte je vývojářům poskytnout. Určitě se jim bude hodit jakákoliv pomoc. Já bohužel nic nemám 🙁 .

Celý Developer Diary 292 je k pročtení zde. Já jdu nahodit nějaké kapání a mazaní abych urychlil tu těžkou chlapskou nemoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..