Přeskočit na obsah

IL-2 Great Battles Series – Aktualizace 5.001

Zdroj: https://forum.il2sturmovik.com/

Konečně!!! Už je to pět měsíců, co jsem zveřejnil poslední příspěvek. Za tu dobu se toho ohledně IL-2 Great Battles Series a mého soukromého života odehrálo hodně. Zatím co Jason a jeho team servíroval nové stroje a spoustu vylepšení, nám odešla do psího nebe naše fenečka Jessie. To pro nás byla velké ztráta. Není dne, abych si na ni nevzpomněl. Jak jinak ale zacelit bolest v srdci? No přece novým členem rodiny. A tak už se nám po „bytečku“ prohání štěněčí slečna Border kolie. Černo-bílý čertík má jméno Gaya. Prázdniny (pro nás starší dovolená) utekly jako voda. Něco málo jsme trávili na kolech v jihomoravském kraji. To bylo moc fajn. No a zbytek prázdnin se motáme okolo psíčka.

Ale jdeme zpět na naši oblíbenou činnost, a to je virtuální létání. Konečně je venku mapa Normandie! Moc jsem se na ní těšil. S tím je spojené i očekávání, co nás čeká dál. Já bych si moc přál Murmansk nebo Kubáň. Ale „spokojím“ se i s Finskem. Uvidíme. Ovšem hodně lidí touží po Pacifiku. Uvidíme co na to Jason. Přistání na letadlovce má své kouzlo. Naposledy jsem si ho užíval v CSF 2 a IL-2 Sturmovik 1946. Tak proč né v IL-2 Great Battles Series.

Ale vraťme se k Battle of Normandy. Co nám aktualizace 5.001 přinesla?

Zdroj: https://forum.il2sturmovik.com/
  • All Battle of Normandy owners have access to Northern France and Southern England map in two variations (before and after the D-Day). As usual, in multiplayer mode the map can be accessed by all Great Battles players.
  • All Battle of Normandy owners have access to the mid-1944 Career mode (3 countries, 5 phases, 17 frontline states, 225 historical squadrons, 103 of them joinable by the player, many new mission types).
  • All Battle of Normandy owners have access to QMB and AQMG game modes on the new map for a quick action, also with many new mission types.
  • Numerous new aircraft paint schemes (mde by Martin =ICDP=) added, including different invasion stripes for various time periods of 1944.
  • PzKpfw IV Ausf.H. tank added (AI controlled).
  • Flakpanzer IV «Möbelwagen» SPAA added (AI controlled).
  • Gleaves-class destroyer added (AI controlled).
  • The loading speed of all missions on all Great Battles maps has been improved significantly.
Zdroj: https://forum.il2sturmovik.com/

Samozřejmě je toho mnohem víc, ale to je možné nastudovat na oficiální fóru.

Co na závěr. Pomalu se začnu vracet s psaním příspěvků, recenzí na statické kampaně a popisu mají kariéry. Hlavní cíl je zabezpečení pilotního prostoru před ostrými zoubky naší Gayi 😀 . Tak brzy na shledanou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..