Přeskočit na obsah

Developer Diary 353

Tak co nám dnes naservírovali u našich vzdálenějších východních sousedů? Máme tu vyvojářský deník s pořadovým číslem 353. Po aktualizaci 5.108, která byla opravdu nedávno, je to poměrně vzácná věc. Hlavní část deníku se zaměřila na budoucí aktualizaci 5.201. Proč skok z 5.1xx až na 5.2xx? Půjde totiž o oficiální vydání Flying Circus Vol. III a poslední letoun v celé serii – dvoumístný průzkumný a bombardovací letoun R.E.8. Bude aktualizovaná mapa západní fronty. Mapa bude o dost bohatší než ta, která byla kdysi vytvořena pro Rise of Flight. Mapa bude obsahovat celkem pět ročních období. Že by rusové zavedli další období? Možné je tam samozřejmě všechno (země neomezených možností 😀 ). Našteští je to myšleno trochu jinak. Nakonec zde bude jeden časný a jeden pozdní podzim (taky už mohli zapracovat na dalších třech obdobích). Ale Flying Circus Vol. III není konec. Bude se pokračovat dál. Co přesně, to se dozvíme určitě na jaře 2024 🙂 . To je z mojí strany k I. světové válce vše.

V aktualizaci 5.201, která by měla spatřit světlo světa v druhé polovině prosince letošního roku, je vydání dalších dvou WWII Collector letadel. Rumunská stíhačka I.A.R.80 a americký vojenský kluzák WACO CG-4. Konečně se dočkám svého předplaceného stroje. Na rumuna se fakticky těším, a určitě ho vyzkouším v kariéře. Dále je v Developer Diary rozebrán trochu více WACO, především jeho nasazení, vznik a zánik. Je pravdou, že jde o fenomén 2. světové války. Já osobně nechápu, proč se tento typ stroje udělal, ale žádný jiný simulátor (co si matně vzpomínám) kluzáky neměl, tak proč ne. Já určitě ušetřím.

Jsem opravdu zvědavý, s čím nás rus na jaře 2024 překvapí. Spekulace jsou obrovské, ale nejčastějším odhadem je Korea. Určitě zajímavé. Já bych rád zůstal v druhoválečném období. Ať si klidně udělají Koreu, a dál se pracuje na IL-2 Great Battles series. Rád bych Murmansk, Kurland, a ani severní oblast jako je atlantik by mě neurazila. Tak uvidíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..