Přeskočit na obsah

Developer Diary 306

Čas běží neskutečně rychle. Máme tu opět pátek. Já, jak jste si mohli všimnout, jsem rozjel konečně svoji první kariéru. Uvidíme, kam až to dotáhnu. Dále mám rozpracovanou další statickou kampaň, a nakonec mi konečně dnes dorazil model od IBG Models. Focke-Wulf Fw190D-9 Cottbus (Early Production). Hodil jsem jen letmý pohled do krabičky, ale už teď musím říct aauuhhh! Bude radost postavit si ho.

Dnes se u IL-2 Sturmovik Great Battles Series točí vše okolo nové technologie zobrazení nebe. Zde je originální citát od Jasona:

We have now adopted a more physics-based technology that has more or less become an industry standard these days. Before we had more of an artistic approach, but it had some limitations as many of you pointed out. The new sky is meant to simulate the sky on a round globe and we have adapted it to our engine. The results are pretty nice. The end result should be no banding, including the glow around the moon. This should give you a more realistic picture. Our new sky also allows us to change how we do dust and haze in the atmosphere which we will look at in the not too-distant future as well.

Jason Williams

Tak proto ten nedávný průzkum grafických karet. Technologie by neměla mít příliš velký dopad na výkon, ale vzhledem k tomu, že využívá více video paměti, je důrazně doporučeno mít alespoň 2 GB nebo více. Nová obloha spolu s novými mraky bude vytvářet opravdu skvělé atmosférické prostředí pro letecké souboje i létání jen tak. Já to vítám s otevřenou náručí.

Dnes toho mám ještě spoustu před sebou. Rozepisovat se víc nemá cenu. Jděte určitě omrknout spoustu dalších screenshotů na Developer Diary 306.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..