Přeskočit na obsah

Developer Diary 303

Dnes jako první umístím citát, který je součástí Developer Diary s pořadovým číslem 303.

Dear Pilots! Happy Holidays to everyone in the IL-2 Sturmovik community! May it be filled with good health, family, friends and lots of time to play your favorite virtual air combat simulation!

Jason Williams

V pátek jsem nemohl informace napsat, protože jsme s rodinkou koukali na poslední tři díly La casa de papel. Španělé prostě seriály umí. Konec byl sice trochu víc namačkaný do posledního dílu (asi bych snesl rozložení do ještě 2 – 3 episod), ale i tak paráda. Takže proto až sobotní ráno. Jdeme na to.

Pohled na Ju-88C-6 s hadovitou kamufláží mírně naznačuje, co by mohlo následovat po vánočním dárku v podobě P-51B. Ale to předbíhám. P-51B už je na spadnutí. Podle informací je potřeba opravit pár drobných chybek a doladit poslední detaily typu s kabinou Malcolm Hood. Ta asi způsobila nejvíce potíží, při vývoji tohoto typu. Nějak to cítím v kostech, že příští týden už se v „jednapadesátce“ proženeme.

Team nám ještě předvádí několik záběrů nových bojových vozidel, jako je M8 ​​Greyhound a Universal „Bren Gun“ Carrier Mk. II. Ty budou hlavně součástí mapy Normandie. Tady už jsem opravdu napnutý, jak bude mapa vypadat. Snad už se po novém roce začnou objevovat první screenshoty. Už je na čase. Poslední obrázek nám představuje člena posádky bombardéru USAAF.

Tak, a teď už jen vyčkávat, kdy přijde ten „den D“. Já jsem si mezitím rozjel starší statickou kampaň od Samsona „Taman bridgehead„. Tak jsem zvědavý kam až to dotáhnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..