Přeskočit na obsah

Developer Diary 302

Blížící se vánoce a dárečky. Všichni to máme rádi. A tak netrpělivě čekáme. A páteční Developer Diary je pro mě velké adventní okénko. Copak nám to dnes schovává?

Ano, je to všemi velmi očekávaný koník v podání P51B. Dnes si ho můžeme vychutnat z venku i zevnitř. Kokpit vypadá úžasně. Nejsem moc orientovaný na spojenecké mašiny, ale „Bečko“ si rád otestuji. A jestli se vše povede, čekají nás dvě aktualizace do konce roku dle citace:

It’s the Holiday Season and a time for giving, so there will likely be two updates in December! One with the new clouds and the DFWC.V and the other with the P-51B and maybe, just maybe new fuel systems and drop tanks for several Bf-109 variants. Of course, plans are subject to change pending testing. And as mentioned previously the Malcolm Hood has taken extra work to get it right, so that component is not ready to be shown yet. Without further delay…

Jason Williams

Tak se pojďme společně, v koutku své duše těšit, na závěr roku 2021. Jedno, možná dvě, přání se nám určitě splní. Já budu šťastný za nové mraky. A co vy? Další screenshoty a celý Developer Diary 302 je zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..