Přeskočit na obsah

Developer Diary 299

Konečně! Na ukázku tohoto stroje jsme čekali poměrně dlouhou dobu, ale vyplatilo se to. Hornisse vypadá nádherně. Doufám, že se pro něj dočkáme nějaké kvalitní kampaně. Jinak obecně Arado 234 a Mosquito FB MK.VI jsou v počátečních fázích vývoje, ale podle informací se postupuje podle celkového plánu. Což je velmi dobře.

Důležitý zlom pro Bitvu o Normandii se blíží – mapa už je připravena do té míry, že nám umožní zahájit vývoj na kariéře pro tuto oblast. To znamená, že mapa už obsahuje osady, letiště, silnice, řeky a lesy. Nicméně, na screenshoty samotné mapy si ještě chvilku počkáme. Právě probíhají finální práce na vizuální části – texturování a finalizace krajinných prvků, pobřeží a dalších detailů. Rád si počkám a pevně doufám, že tam bude vidět pokrok vpřed oproti mapě Bodenplatte. Objekty na mapu jsou dokončené. Jde především o nové městské bloky charakteristické pro Británii, pobřežní obranný val, radarové stanice, zemědělské usedlosti pro venkov a samozřejmě jedinečné pamětihodnosti. Pro vytvoření věrohodných letišť bylo vytvořeno spoustu dalších letištních objektů, které jsou charakteristické pro toto válečné dějiště a období.

Dopředu zdatně pokračuje práce na různých námořních a pozemních jednotkách – vylodění se účastnilo několik typů lodí, včetně výsadkových člunů. Přibude i několik nových vozidel, jako je například tento britský obrněný vůz Humber Mk.IV. Už aby to bylo. Opravdu se moc těším.

Práce na novém palivovém systému jsou téměř dokončeny. První, kde bude tento systém použit, jsou stroje Messerschmitt Bf-109. Pokud bude palivový systém dobře fungovat, bude použit na všechna letadla v simulátoru. Díky nové technologii bude modelování palivového systému realističtější, detailnější poškození a další detaily. Tato nová technologie bude využita i ve vývoji odpalu, navádění a fungování V-1. FM a 3D model, včetně startovacích ramp je už hotový a připraven k použití.

Ani fanoušci Flying Circus Vol. II nebudou o nic ochuzeni. Co se na ně chystá? Německý dvoumístný útočný průzkumník DFW CV bude jako prví. Následovat ho bude do konce roku Sopwith Triplane a těžký bombardér Handley Page O/400. Začátkem roku 2022 chtějí dokončit německý bombardér Gotha GV, mapu západní fronty a dvě prvoválečná letadla Collector. Ani pozemní objekty nebudou trpět.

In addition, there is a lot of WWI-era ground vehicles incoming –  for instance, in the next update, we plan to release Jeffery Quad, Benz LKW 1912 and Daimler DR4 in several modifications and tanks – Mark V female, Reno FT and Schneider CA 1. WWI aviators will find their life slightly more complicated due to the addition of the German 37mm automatic AA gun Maxim Flak M14.

Han – Project manager

Zde je celý Developer Diary 299 včetně spousty screenshotů. A co myslíte: Bude DD 300 něčím výjimečné? Dozvíme se, co nás čeká dál? Finsko, Murmansk, Krym, Smolensko, Itálie? Klidně můžete napsat do komentářů Vaše názory.

1 komentář na “Developer Diary 299”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..