Přeskočit na obsah

Developer Diary 296

Tak nám firma Eduard předběhla Jasona! Pacifik k nám domů přiletí v podání limitované edice Tora! Tora! Tora! se „Zerem“ v měřítku 1/48 už v prosinci. Já Japonce moc nemusím, ale opět určitě půjde o kvalitní model jak už jsou všichni zvyklí. Na Tichomoří si v podání IL-2 GBS asi budeme muset ještě dlouho počkat (zda se vůbec dočkáme). Ale vývoj se nezastavil a Team IL-2 GBS nám ukazuje v dnešním DD na čem se momentálně pracuje.

Autumn has arrived in Moscow and Las Vegas and even thought the air temperature is dropping, our work pace is heating up fast.

Jason Williams

Jak je už nyní vidět z dalších screenshotů, priorita ohledně nové oblačnosti se zdá být vyšší, než se původně předpokládalo. To nám, lidem co se rádi kochají 😀 , rozhodně nevadí. Další screenshoty najdete na oficiálním fóru. Důležité je, aby se opravdu nezměnila hardwarová náročnost. To bych nerad.

Práce na P-51B pokračují. Už se blíží do finále kokpit s texturami. Předpokládám, že v příštím Developer Diary už uvidíme hotový produkt. Aby nám to nebylo líto, tak jako náhradu zde máme ukázku práce na „Mossie“ kabince 🙂 . Vypadá úžasně! Nedávno jsem chválil kokpit na Mosquito u konkurence. Moje obavy z kvality dnešní várka obrázku rozpustila.

Testování nového AQMG probíhá podle informací dobře, a mělo by se objevit v další aktualizaci, jak bylo zmíněno v minulém DD. Prvoválečný hadraplán Breguet 14 vstupuje do závěrečné fáze ladění před vydáním. Nám už nezbývá nic jiného, než se těšit na vydání 4,605. Snad se to povede ​​tento měsíc. A zajímavá zpráva nakonec:

There has also been some good news with some research endeavors Jason has working on. If all goes well It may bring a new warbird to our skies. One that many of you have asked for. Stay tuned for more on that.

Jason Williams

Celý Developer Diary s pořadovým číslem 296 je zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..