Přeskočit na obsah

Developer Diary 294

Developer Diary ve čtvrtek? První šok. Druhý? Hned po prvním otevření odkazu. A potom už to šlo jedna, dvě. Team pracoval na nové oblačnosti několik měsíců a nyní nám předvádí svoje WIP výsledky. Vypadají velmi přirozeně, mají podstatně větší rozmanitost a jsou mnohem větší než původní (současné) mraky. Co mě překvapilo? Mají také lokální dešťové přeháňky (Start za jasného počasí a návrat za deště? To zní hodně lákavě.), přepracované osvětlení, které vytváří podle obrázků nádherné scenérie. Celé tohle dílo má da bedrech jen dvojice motivovaných lidí v teamu IL-2 Sturmovik (Sergey a Isay). Ale brzy nastane spolupráce i s jedním členem komunity a to rowdyb00t (já to tušil 😀 ). Jak Jason píše:

We think you’ll like these new clouds and we’ll work to get these to you as soon as we can. The technology is being perfected as we speak and we will begin work on making the new cloud content shortly. Then they will go into testing with release hopefully in a few months.

Já jsem nadšený. Moc jsem záviděl nové mraky v DCS World, ale tomu bude do pár měsíců konec. Zde jsem dal jen hrstku screenshotů. Další najdete na oficiálním Developer Diary 294

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..