Přeskočit na obsah

Combat Pilot – Vývojářský deník #04

Začal jsem psát až pozdě večer. Venku je sníh, takže hrablo se stává mojí třetí rukou. Když jsem se vracel odpoledne z práce a nákupu domů, doprava v Plzni lehce kolabovala. I já jsem jel jako poprvé v autoškole. Smrt v očích a na tachometru 20, maximálně 30 km v hodině. Teď už mám před sebou kávu (je 1.12.2023 – 21:00) a pouštím se do psaní. Nejprve sem dám citát od Jasona Williamse:

Dear Pilots, The holiday season is now in full swing and we want to wish everyone in the Combat Pilot community a Happy Hanukkah and Merry Christmas! We hope that 2023 ends on a peaceful and prosperous note for everyone and 2024 brings great things to you and yours. Jason Williams

Jedním z cílů vývojářského týmu je vytvořit co nejvěrnější rekonstrukci infrastruktury a obrany, které se nalézaly na atolu Midway během bitvy. Ztvárnit, jak vypadal v červnu 1942, je velká výzva. Detailních map a kvalitních fotografií je jako šafránu, a jsou proto překvapivě vzácné. A tady se právě ukazuje síla a schopnost komunity vypomoc s důležitými podklady a referencemi. Vždycky jsem překvapený, kolik se dokáže objevit historických fotografií, které se zatím nikde jinde neobjevily. Midway nebyla jen námořní základnou a vojenským letištěm, ale byla zde i rosáhlá civilní infrastruktura. Takže bude potřeba vytvořit spoustu civilních budov a dalšího zařízení. My se zatím můžeme podívat na perfektní práci člena týmu Carla. Momentálně jsou jeho 3D modely budov a dalších předmětů bez textur, ale to se v nejbližší době změní.

Ale je toho spoustu dalšího. Pokračují práce na A6M2 Zeke a F4F-4 Wildcat, zbraně jako například 5 in. / 51 Cal. Gun nebo 5 in. / 38 Cal. Gun for USS Enterprise. Ta je mimochodem taky jednou z ukázek práce na 3D modelu.

Celý Vývojářský deník #04 je zde. Najdete tam spoustu další screenshotů a podrobnější popisy a informace. Já jdu ( je 2.12.2023 – 8:45) uchopit hrablo a porvat se s večerní nadílkou čerstvého sněhu. A věřte mi, že se mi vůbec nechce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..