Návrat po letech…

… jestli se to tak vůbec může nazvat. Už je to pár let co jsem statečně proháněl „Jaky“ a „Mezky“ na Stalingradem. Potom nastalo takzvané vyhoření. Do ničeho se mi nechtělo. Modelařina na mrtvém bodě, simulátory na mrtvém bodě a to samé platilo i o entomologii. Prostě na nic nebyla chuť. Občas jsem si zabojoval v Path of Exile, ale to bylo vše. A tak postupně utíkal čas. Až před nedávnem jsem si v hlavě promítal svoji minulost a najednou se dostavila obrovská chuť na polet. Nemalý podíl na to měl i báječný letecký den v Líních u Plzně. Nasadil jsem na obstarožní LCD Asus polohovací Track IR, pod stůl kopl pedály a na stůl hodil plyn a klacek. Nainstaloval na disk jak IL-2 DOVER SERIES tak i IL-2 GREAT BATTLES SERIES. Ještě jsem vyplnil místo na HDD simulátorem DCS World. A hurá do nastavení ovládání… přiznávám, že nějaký čas to zabralo. Po přiřazení nejdůležitějších tlačítek a os jsem skočil do rychlé mise. Start kupodivu bez problémů, útok na pozemní cíle taky celkem v pohodě. Zato přistání bylo opravdu laické a odskákal to podvozek. Nicméně celkové nadšení nebere konce. Končím se psaním (alespoň pro dnešek) a jdu se proletět k Moskvě…   

2 komentáře na “Návrat po letech…”

  1. Jsem rád Alane, že je tvůj blog zpět 🙂 Pamatuji si ještě ten Tvůj původní zaměřený na „starého“ IL-2, moc rád jsem na něj chodil. Takže držím palce a přeju výdrž při aktualizování.

    1. Děkuji. Budu se snažit o co nejširší záběr. Ano, starý a stále dobrý IL-2 1946. Na HDD ho stále mám, ale spíš z nostalgie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..