Mossie od DCS World

Chovám se někdy dost macešsky. Neustále preferuji jen jeden simulátor. Podtitul blogu je PC letecké simulátory. Tak to jdu hned napravit. Nikde se přeci neříká, co píšu, to létám (což se může změnit jedna, dvě) 🙂 .

DCS World Eagle Dynamics v pátek uvolnil Beta verzi dvoumotorové stihačky (bombardéru) De Havilland Mosquito FB.VI a musím chtě, nechtě smeknout klobouk hodně dolů. Tak detailně a perfektně zpracovaný model už jsem neviděl, ani nepamatuju. Je pravda, že v nejbližší době nás čeká Mosquito i v IL-2 GBS. Na to se moc těším. Bude určitě co porovnávat. Ale teď tu jen Mossie z DCS World, takže kdo má dostatek přebytečných financí, může si tento modul zakoupit. Zatím je v akci za krásných $47.99.

Co se dál v DCS World ohledně druhoválečných záležitostí děje? V DCS 2.7.6.12852 Open Beta je nově mapa The Channel v zimním kabátu. A vypadá naprosto úžasně. Najdete zde mnoho nových unikátních objektů a bylo upraveno vizuální vylepšení podél silnic a kanálů. A jak se píše na Officiál News 2021: mapa The Channel bude brzy vydána jako finální verze a sleva na přednostní přístup již nebude k dispozici. Proto máte tento víkend poslední šanci ušetřit 20%. A to se vyplatí 😀 .

DCS World je každopádně velmi kvalitní simulátor. Má spoustu věcí, které by jsme v IL-2 Sturmovik Great Battles Series hledali marně. Mě chybí například dynamická kampaň. Ale věřím, že i té se jednou dočkáme. A potom někdy možná…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..