IL-2 G. B. S. – Developer Diary 210

Včera jsem se vrátil ze školení poměrně pozdě (vyčerpávající cesta po jižní spojce v odpoledních hodinách 😀 ), tak jsem si aktualizaci nechal na dnes. Developer Diary 210 je tady a konečně se dozvídáme další dva typy, které nás nejpozději do 14 dnů čekají. Jde od nádherný stroj USAF P-47D-28 Thunderbolt a pro fanoušky letadel Luftwaffe je tu Messerschmitt Bf 109 K-4 „Kurfürst“. Na oba kousky se nesmírně těším.

S aktualizací bude vypuštěna novinka v podobě věrohodnějšího poškození pro pozemní objekty řízené AI, jako jsou nákladní automobily a tanky. Předtím zde nebyl žádný rozdíl, kdy jste zaútočily na nákladní automobil. Nyní bude mít v novém systému  každé „jednoduché“ vozidlo mnoho druhů simulovaných dílů – kola, motory, zásobu munice, palivové nádrže, řidiče atd.. To vše postupně povede k dalšímu zvýšení přesnosti simulace. 

Další důležitou změnou v nadcházející aktualizaci je upravená logika používaná pro záznam zabití viz citace:

Previously, an aircraft was considered destroyed and a kill was awarded for it if it was damaged enough to prevent it from continuing the mission (for example, heavy damage of the controls, no fuel left, engine damage). Now, the ‚aircraft lost‘ and ‚kill awarded‘ events will be separated and their logic will be adjusted. An aircraft will be considered lost if its fuselage or wing at the base is broken, its pilot is killed or ejected. The victory, on the other hand, will be awarded if the scored hits were followed by the mission exit or disconnect in multiplayer, ‚aircraft lost‘ event or the landing far from an allied airfield. Thus we motivate multiplayer players to try to reach a friendly airfield even if their aircraft is heavily damaged – even a hard landing there (as long as you don’t break a wing at its base or fuselage) won’t count your aircraft as lost and your enemy won’t get the kill.

Samozřejmě, nezapomínáme ani na singleplayer hráče. Do režimu kariéra budou přidány nové typy misí Cargo airdrop and Free hunt.

V Developer Diary 210 je toho podstatně víc a tak neváhejte nastudovat další informace přímo zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.