Je to dva dny co byla zveřejněna velké aktualizace 3.006, ale team IL-2 Great Battles Series pokračuje dál ve své práci. Páteční Developer Dialy 205 nám představí novinky na všech třech projektech nové věci.

Projekt Tank Crew je pro trochu mimo a proto se o něm nebudu zmiňovat.Tanky nejsou v okruhu mého zájmu.

Ale další už je pro mě tahákem. Americký pilot z pozdního období II. světové války je připravený pro práci animátora. Tento nový model pilota, stejně jako další dva modely pilotů dělané pro Flying Circus, jsou zpracovány na novou vyšší úroveň detailů, které umožňují ještě realističtější vzhled – textury a materiály jsou čtyřikrát podrobnější než na starých modelech pilotů a dalších postav v simulátoru.

Poslední novinka se vztahuje k Flying Circus vol1. Fanoušci první světové války dostanou na podzim nové dva stroje – plánuje se přidání Sopwith Camel a Pfalz D.IIIa. Práce na aktualizovaném 3D modelu pro Camel budou brzy dokončeny a na fóru si můžete prohlédnout první screenshoty v enginu samotného simulátoru. Vzhledem k tomu, že to bylo jedno z nejznámějších letadel první letecké války, je to pro team IL-2 Great Battles Series velmi důležité udělat model co nejlepší. Já jim držím palce v celé jejich tvůrčí činnosti. Na celý Developer Dialy se můžete podívat zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.