DCS World Weekend News 24.01.2020

Jak už jsem psal minule. Moribundus se rozjel na plné obrátky. Sem zabalený od hlavy až k patě a rodinka se o mě stará. Tak opožděně ve zkratce.

Soutěž o mapu kanálu !

For those of you that enjoy painting skins for your favourite aircraft, this contest is for you! Using the official template found here, we are holding a paint the Anton contest. We will choose the top 10 (or so) best submissions. If your submission is chosen, you will have your name added to the DCS: Fw 190 A-8 Anton credits, and your work will be included with the Fw 190 A-8. You will also receive one free copy of the upcoming DCS: Channel Map (no substitutions).
Here are some of the requirements and details:

  • The skin must be created using this template
  • The skin can be historically accurate or fictional. However, the skin must be associated with one of the countries currently present in DCS World
  • Please do not use nazi swastika

Here are instructions for saving textures with MIP levels using NVIDIA Texture Tools for Adobe Photoshop.
Please upload completed skins to dedicated topic in the forum.
The contest will run until February 16th, 2020.

P-47D-30 – Dokončují se poslední úpravy. Co nevidět se model tohoto obra objeví v DCS! Dokončují se práce na 3D modelu a ladí finální vzhled kokpitu. Model vypadá opravdu impozantně.

Ju-88 AI – možná jste si všimli několika záběrů v posledním videu Lunar Sale, které ukazují Ju-88 v akci. A vy se můžete podívat na několik nádherných screenshotů právě v DCS World Weekend News

Spolu s Ju-88 se v DCS: WWII Asset Pack objeví také Fi-103 V1 Flying Bomb. Bude to prozatím statický doplněk pro použití s ​​nadcházející DCS: Channel Map. A nadále pokračují práce na přidání světlometů pro DCS: WWII.

A já zase letím zpátky do postele. Stále to není ono 🙁 Zde je celý DCS World Weekend News

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..