DCS World Weekend News 10.01.2020

Nestíhám 🙂 . Včera se objevil nový DCS World Weekend News, ale já toho mám za první pracovní týden dost, takže až dnes.

DCS World nám v poslední době zatlačil svými aktualizacemi a novinkami IL-2 Great Battles Series do pozadí. Snad to není na dlouho. Nicméně novinky jsou velmi zajímavé. Já se opět zaměřím jen na druhoválečné téma.

The Channel Map
Jde o první mapu z druhé světové války  vytvořenou Eagle Dynamics pro DCS World. Mapa bude pokrývat oblast jihovýchodní Anglie, Lamanšský průliv a severovýchodní Francii. Mapa je koncipovaná na tvorbu misí a kampaní tak, aby pokryla období kolem roku 1930 až 1945. Letiště na mapě budou následující:
Manston
Detling
Hawkinge
Lympne
Dunkirk Mardyck
Saint-Omer Longuenesse
Merville Calonne
Abbeville Drucat

Dočkáme se podrobného ztvárnění měst, vesnic, silnic a železnic, lesů, řek, kanálů, komunikačních linek, radarových stanic a dalších důležitých objektů z tohoto regionu za období druhé světové války. Podle screenshotů se máme na co těšit.

Mapa kanálu bude k dispozici v předobjednávce se slevou 30% na začátku února 2020!

Nadále pokračuje práce na DCS: World War II Assets Pack s přidáním několika důležitých leteckých, pozemních a námořních jednotek včetně:
Ju-88A-4 medium bomber
A-20 Boston medium bomber
C-47 transport
MK.VIII Centaur IV tank
Mk.IV Churchill VII tank
Elefant self-propelled artillery
Stug III tank destroyer
M10 tank destroyer
QF 3.7-inch AA gun
37 mm Gun M1
M45 Quadmount that can be used on different platforms
8.8 cm Flak 41 AAA
Flakscheinwerfer 37 and generator support unit
Schnellboot Type S-100 E-Boat
Type VII U-Boat

Navíc se zde objeví některé nové zajímavé funkce, například torpéda, výsadkáři a funkční světlomety. Hmmm…

Další novou vlastností, které na nás bude čekat v DCS World 2.5.6 je vylepšení systému poškození pro stíhače druhé světové války. Jak už se zmiňovalo v předchozích bulletinech, tento systém zahrnuje komplexní a realistické zpracování modelů letadel.S tím se zároveň doplní vylepšené efekty vizuálního poškození, které obsahují mimo jiné úniky paliva, hydraulické kapaliny atd. Nový model poškození nám poskytne mnohem realističtější zážitek.

Ale bude toho podstatní víc. Podpora rozhraní Vulkan API, vylepšení osvětlení, mraky a počasí, hlasový chat (VC), umělá inteligence letadel (AI), dynamická kampaň… je toho fakt hodně. Celý článek je zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..