DCS World Weekend News 03.01.2020

To, že bude pokračovat zimní výprodej i začátkem roku 2020, s tím jsem tak nějak počítal. Takže pokud opravdu po něčem toužíte, máte čas do 5. ledna. Já se přemlouvám zda koupit nebo nekoupit I-16. Možná při dalších slevách 🙂

Avšak dnes je absolutní novinkou informace o vydání nové bezplatné mapy Mariana Islands. Pro tuto novou mapu chce Digital Combat Simulator World použít  jejich nejnovější grafickou a mapovou technologii, co momentálně vlastní. A musím říct, že mě spadla brada, když jsem uviděl první screenshoty (zde). Půjde o zcela odlišné prostředí než jsme zvyklí. Uvidíme jak si s tím poradí. Mapa bude mít v počátku rozměr 400 x 400 km s další možností rozšíření, které by mohlo v budoucnu nastat. Jen doufám, že počítají s touto mapou i pro naše druhoválečné Warbirds, když už je v info následující zmínka:

The same island chain also served as the backdrop of the World War II battles of Guam, Saipan, and Rota, as well as the carrier vs. carrier Mariana Islands battle.

Při prvotním vydání budou zahrnuty následující ostrovy: Guam, Saipan, Tinian, Rota, Farallon de Medinilla a Aguijan

A co nás čeká v roce 2020 od Digital Combat Simulator World. Opět se zaměřím pouze na stroje z druhé světové války.

První stroj, co by se mohl usadit na našich HDD nebo SSD je P-47D Thunderbolt. Na tento model už se čeká poměrně dlouho. Můj skromný odhad je první pololetí 2020. Proč? V plánu je totiž vydání nové druhoválečné mapy z evropského bojiště (Ardenny, Itálie a Sicílie?), a ta by se měla právě shodovat s vydáním modelu P-47D. A na tu jsme zatím nikdo neviděl ani jeden screenshot.

 

Další model, který by měl následovat, je De Haviland Mosquito FB MK.VI. Hodně rychlý a silně vyzbrojený stroj. Útoky v malé výšce budou velkým zážitek. Už nyní začínám šetřit na upgrade PC 😀 .

 

Celý DCS World Weekend News je zde.

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..